top of page

Serija #586 LŪKESČIAI turi sutapti su PASTANGOMIS!

Ką daryti su žmonėmis, kurie nori daug uždirbti jau pirmą mėnesį tinklinės rinkodaros versle?

LŪKESČIAI turi sutapti su PASTANGOMIS!


Nėra blogai tikėtis daug uždirbti greitai, bet turime suprasti, kad uždarbio dydis priklauso nuo įdedamo darbo intensyvumo.


Daug žmonių, kurie prisijungia prie tinklinio marketingo įsivaizduoja, kad tai bus greito praturtėjimo būdas, kur neįdėjus laiko ir pastangų, jie galės uždirbti didžiulius pinigus. Tai nėra tiesa...


Dažniausiai užtruks laiko ir reikės įdėti labai daug pastangų, kad sukurtume solidžias pajamas versle.


Kaip greitai pasieksime tas pajamas priklauso tik nuo mūsų. Kuo daugiau darbo įdedame, tuo greičiau progresuojame per marketingo planą.


Bet negalime tikėtis didelio verslo pajamų su mažo verslo pastangomis. Jei darome minimum tai ir uždirbsime minimum, jei darysime maksimum, tada ir uždirbsime maksimum.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

Programa skirta būtent TAU!

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai.

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale.

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

Stovyklos kaina tik - 35€

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla

12 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page