Serija #585 Ar būtina statyti komandą tinklinės rinkodaros versle?

Laikas nuo laiko sulaukiu klausimo ar būtina statyti komandą tinklinio marketingo versle?Kad atsakyti šį klausimą turime pirma suprasti, kad tinklinės rinkodaros versle yra trijų tipų žmonės:


80% žmonių turi intenciją uždirbti 0€-500€ per mėnesį - jiems patinka pozityvi atmosfera, geri produktai, bet jie neturi noro sunkiai dirbti ar labai stengtis.


15% žmonių turi intenciją uždirbti 2000€-3000€ per mėnesį - jie bus nusiteikę įdėti daugiau darbo ir į verslą žiūrės atsakingiau.


5% žmonių turi intenciją uždirbti 25000€+ per mėnesį - jie bus labai motyvuoti, ambicingi ir dirbs labai intensyviai, kad pasiektų savo tikslus.


Problema, kad daugelis lyderių esančių 5% ir 15% grupėje, nesupranta žmonių esančių 80% grupėje ir tai juos varo iš proto.


Tad grįžtant prie klausimo ar būtina statyti komandą - atsakymas yra "priklauso nuo žmogaus tikslų". Jei žmogus nori uždirbti 0€-500€ tada nebūtina, jei nori uždirbti 2000€ ir daugiau per mėnesį - tada be komandos to nepadarysime.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

Programa skirta būtent TAU!

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui.

Tavo komandos