top of page

Serija #564 Kaip įveikti didelį tikslą?

Ar šiuo metu turi didelį tikslą?Kai užsibrėžiame didelį tikslą, dažnai atrodo, kad bus NEĮMANOMA jį pasiekti. Net neįsivaizduojame, kaip galėtume jį realizuoti.


Aš tai prilyginu važiavimui automobiliu naktį. Automobilio žibintai apšviečia vos kelis šimtus metrų, o mums reikia nuvažiuoti 100 kilometrų. Kaip tai padarysime? Juk nematome viso kelio?


Bet mums ir nereikia matyti viso kelio, nuvažiuojame tuos kelis šimtus metrų ir sekantys keli šimtai apsišviečia.


Lygiai tas pats ir su mūsų dideliu tikslu, mes neturime matyti iš karto, kaip jį įvykdysime. Turime tik matyti koks pirmas žingsnelis link jo, tada koks antras ir t.t.


Raktas didelių tikslų realizavimui yra MAŽI ŽINGSNELIAI. Sako "kaip suvalgyti dramblį? Po mažą kasnelį".


Antras patarimas yra pailsėti kai pavargsti.


Kelionė link tikslo bus ilga, bus daug iššūkių, problemų, nepasisekimų, tu pavargsi, atsibos daryti tuos pačius veiksmus, ir sunkiausią minutę... Tu norėsi PASIDUOTI.


Čia suklumpa labai daug tinklinio marketingo atstovų.


Bet tau nereikia pasiduoti, tau tereikia PAILSĖTI. Atitrūk kelioms dienoms nuo technologijų, išvažiuok atostogų, sudalyvauk mokymuose. Pasikrauk savo BATERIJAS ir tada su atnaujinta energija, vėl kibk į darbą.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla15 peržiūrų0 komentarų

Comentários


bottom of page