Serija #561 Su kuo galėtum mane supažindinti?

Dažnai girdžiu kaip tinklinio marketingo lyderiai skundžiasi, jog jų komandos nariai "nieko nedaro" ir "nekviečia žmonių į komandą".Suprantama, mes norime, kad mūsų verslas augtų.


Bet...


Turime suprasti, kad daugelis žmonių, kurie prisijungia prie tinklinės rinkodaros, nėra gyvenime turėję jokio verslo ir nėra niekada nieko pardavinėję.


Todėl, jei norime, kad mūsų komanda augtų, vertą padėti naujam komandos nariui padaryti pirmąsias prezentacijas.


Vietoje to, kad šis nepatyręs žmogus bandytų pats daryti prezentaciją ir atsakinėti klausimus, į kuriuos jis nežino atsakymo, mes šiam naujam komandos nariui pasakome:


"Su kuo tu galėtum mane supažindinti?"


Tai pašalina didelį kiekį streso iš šio komandos nario starto. Jam nereikia jaudintis, kaip viską paaiškinti ir kaip susitvarkyti su prieštaravimais. Jam dabar tereikia supažindinti savo potencialius verslo partnerius su tavimi.


Kadangi tu turi daugiau patirties, tau bus lengviau atsakyti visus klausimus po prezentacijos video ir pasidalinti savo patirtimi apie produktą ir verslą.


Jei tu taip pat esi naujokė (-as) tada paprašyk komandos lyderio prisijungti prie prezentacijos/zoom skambučio ir padėti jums abiems.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA