Serija #559 Kodėl verta užsiimti Tinkliniu Marketingu, kaip papildoma veikla?

Dažnai tinklinio marketingo versle kalbame apie žmones, kurie nemėgsta savo darbo, nepakankamai uždirba ir nėra patenkinti savo gyvenimu. Džiaugiamės galėdami padėti tokiems žmonėms parekomenduodami savo verslo galimybę.



Bet ką daryti su žmonėmis, kurie mėgsta savo darbą ar tradicinį verslą? Ar jiems neturėtume parekomenduoti savo verslo galimybės?


Na turbūt esi girdėjusi (-ęs) apie tai, kad reikia turėti keletą pajamų šaltinių.


Taip pat yra kita labai svarbi priežastis turėti PLANA "B" arba atsarginį variantą gyvenime.


Kai buvau paauglys atsimenu netoli namų buvo "video kasečių nuoma". Ar atsimeni tokią pasalaugą? Tai buvo labai pelningas verslas, kuriame buvo šimtai video kasečių, kurias žmonės nuomodavo kiekvieną dieną. Bet vieną dieną atsirado DVD diskas, tada BlueRay Diskas, tada NETFLIX, AmazonPrime ir kiti tinklalapiai, per kuriuos galima žiūrėti filmus tiesiogiai neišeinant iš namų. Video kasečių nuoma tapo NEBEREIKALINGA ir nustojo egzistuoti.


Niekas negalėjo nuspėti, kad taip bus, ir jei tuo metu kai visi žiūrėjo video kasetes, būtum pasakęs, kasečių nuomos savininkui, kad vieną dieną niekam to nereikės, jis tavimi nebūtų patikėjęs.


Panaši situacija įvyko pandemijos metu su restoranų darbuotojais, kelionių agentūromis, viešbučių darbuotojais ir t.t. Niekas negalėjo įsivaizduoti, kad taip galėtų kažkada nutikti.


Todėl tinklinės rinkodaros verslas, yra šaunus atsarginis variantas žmonėms esantiems betkokioje industrijoje, kaip papildomas pajamų šaltinis, kuriuo galima būtų pasinaudoti tuo atveju, jei negalėtum eiti į darbą.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar buvo taip, kad prisijungi prie socialinės medijos platformos ir matai, kad kiti jau daug daugiau už tave pažengę?


Ar buvo taip, kad jaustumeis pavėlavusi (-ęs), kokioje socialinės medijos platformoje?


Ar norėtum maksimaliai išnaudoti visai naują platformą, kuri atsirado ne taip seniai, bet jau sukėlė audrą pasaulyje?