Serija #553 Tavo verslas kaip AUTOBUSAS

Visi kas užsiima tinklinio marketingo verslu, anksčiau ar vėliau, susidurs su "atkritimu".Ne visi, kurie prisijungia prie komandos, liks joje visą gyvenimą. Ne visi, kurie tampa klientais, pirks iš tavęs visą laiką.


Lygiai taip kaip ir ne visi, kurie pradeda studijuoti universitete, jį pabaigia. Taip kaip ne visi, kurie užsiregistruoja į sporto klubą, tampa liekni. Visur yra atkritimas.


Žinoma, niekam nemalonu, kai jų komandos narys meta verslą arba išeina į kitą kompaniją, bet turime suprasti, kad tai jų sprendimas ir mes nekontroliuojame kitų žmonių sprendimų.


Galima būtų pažiūrėti į tavo verslą, kaip į AUTOBUSĄ. Tu vairuoji tą autobusą, bet žmonės nuspendžia, kada įlipti ir kada išlipti. Tu negali kontroliuoti kada jie įlips ar išlips, bet tu gali kontroliuoti, kokią aplinką sukuri autobuse.


Mūsų, kaip lyderių darbas, sukurti tokią gerą atmosferą, kad žmonės nenorėtų palikti mūsų bendruomenės ir čia jaustūsi gerai.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum gauti GERESNIUS REZULTATUS savo Tinklinio Marketingo versle?


Ar norėtum turėti MENTORIŲ ir gauti UŽDUOTIS, kurios padės pasiekti daugiau tavo versle?


Ar Tau būtų naudinga gauti NAUDINGĄ PATARIMĄ kiekvieną dieną?


Ar norėtum save apsupti kitais TIKSLO SIEKIANČIAIS žmonėmis ir su jais dalintis idėjomis ir palaikymu?


Nauja MOKYMŲ BENDRUOMENĖ - TINKLINIO MARKETINGO ČEMPIONŲ LYGA


Tai uždara mėnesinės narystės Facebook grupė, kurioje renkasi tinklinio marketingo lyderiai, norintys iš gyvenimo DAUGIAU.


Per 11 metų Tinklinės Rinkodaros industrijoje supratau, kad norint pasiekti geresnių rezultatų reikia trijų dalykų: