Serija #552 Per daug PROTINGA (-AS), kad uždirbtų pinigų?

Per 11 metų tinklinio marketingo versle, pastebėjau, kad yra grupė žmonių, kurie yra "per daug protingi, kad uždirbtų pinigus tinklinio marketingo versle".Tai žmonės, kurie dažnai yra labai protingi, apsiskaitę, peržiūrėje daug mokymų, užėmę aukštus postus praeities darbuose.


Problema ta, kad šie žmonės tokie protingi, kad visiškai neklauso instrukcijų. Jie yra kaip ta pilna stiklinė, į kurią negali daugiau įpilti.


Nesvarbu ką jiems patartum, jie randa PROBLEMĄ kiekvienam SPRENDIMUI, kurį tu pasiūlai. Jie gali tau paaiškinti, kodėl kiekviena idėja, kuria pasidalini - NESUVEIKS!


Jie prašo pagalbos ir skundžiasi, kad negauna rezultato, bet atsisako visų strategijų, kurias jiems pasiūlai.


"Jie nedalyvauja savo pačių gelbėjime"


Sunkiausias dalykas yra pripažinti, kai tas žmogus esi pats.


Kartais reikia nusižeminti, padėti savo EGO į šoną, ir pripažinti, kad gal vis dėlto nežinai visko, nes jei viską žinotum ir viską darytum, gautum norimą rezultatą. Sunkiausia pripažinti, kad problema esi tu pats, ir kad reikia dirbti su savimi ir tobulėti, jei nori proveržio versle ir gyvenime.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo TrenerisAr norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!