Serija #550 Vienas iš VEIKSMINGŲ turinio tipų tinklinio marketingo versle!

Vienas iš svarbiausių dalykų socialinėje medijoe yra TURINYS. Yra daug skirtingų turinio tipų, kuriuos galime naudoti savo verslui.Vienas iš tų tipų yra kalbėti apie dalykus, apie kuriuos žmonės dažnai neteisingai galvoja arba dažnai užduoda klausimus.


Toks turinys dažnai yra labai aktualus tavo tikslinei auditorijai, nes jiems rūpi tie klausimai ir ta informacija.


Pagalvok, kai eina kalba apie tavo produktus arba verslo galimybę, ką žmonės neteisingai supranta? Apie ką dažniausiai užduoda klausimus tavo potencialūs klientai?


Būtent apie šiuos dalykus tu gali daryti video, rašytinius postus ir stories.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?