Serija #548 Ką pasakyti PARDAVIMINIO video pabaigoje?

Yra keletas skirtingų video tipų, mano mėgstamiausi video yra VERTĖS VIDEO, kur duodame kažkokią naudingą informaciją, patarimus, problemų sprendimus ir t.t., bet laikas nuo laiko taip pat darysime PARDAVIMINIUS VIDEO.Tai yra video, kuriame tu bandai parduoti savo produktą arba verslo galimybę.


Tokie video gali duoti greitą rezultatą, bet taip pat gali susilaukti pasipriešinimo iš potencialių klientų arba potencialių verslo partnerių.


Vienas iš efektyvių dalykų, kurį gali padaryti pardaviminio video pabaigoje, tai "įžengti į pokalbį, kuris jau vyksta tavo potencialaus kliento/verslo partnerio galvoje".


Kaip tai padaryti?


Na tu tikriausiai jau žinai dažniausiai užduodamus klausimus, kurie kyla tavo potencialiems klientams ir verslo partneriams.


Todėl video pabaigoje gali pasakyti:


"Tu tikriausiai dabar galvoji, kad ... (dažnai užduodamas klausimas/prieštaravimas)..., bet tiesa yra ... (atsakymas į jų klausimą/nuogastavimą/prieštaravimą)..."


Žmogus žiūrintis tavo video pagalvos "wow! Ji tikrai supranta mane".


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Ar norėtum išmokti apie Chatbotus, kurie gali palaikyti pokalbį už tave su potencialiais pirkėjais ir verslo partneriais?


Ar norėtum sužinoti, kaip tu gali pradėti kaupti prenumeratorius pačiame Facebooke?

 

Mokymų programa skirta būtent tau!

 

TINKLINIO MARKETINGO FACEBOOK STOVYKLA