top of page

Serija #547 Ar darai šias 3 klaidas savo video?

Jei mane kažkiek seki reiškias žinai, kad aš esu įsimylėjęs video. Labai mėgstu šį turinio tipą ir paskutinus 900 dienų padariau 1, 2 arba 3 video kiekvieną dieną.Bet nesvarbu kiek video padarai, visada yra kur tobulėti.


Žemiau noriu su tavimi pasidalinti 3 greitais būdais pagerinti savo video:


#1. Kalbėk vienam žmogui

Vietoje to, kad pradėtum video "sveiki visi" pradėk su "labas..." ir šnekėk lyg šnekėtum su vienu žmogumi. Taip tavo video tikriausiai pamatys šimtai, o gal net tūkstančiai žmonių, bet jausmas turėtų būti lyg tu kalbėtum su kiekvienu iš jų asmeniškai.


#2. Pradėk iš karto nuo vertės

Žmonės yra išsiblaškę ir jų dėmesio trukmė nuolatos mažėja. Jei tu "neužkabini" savo žiūrovo per pirmas 5 sekundes, daugelis nustos žiūrėti. Iš karto pradėk kalbėti ir iš karto pasakyk apie ką kalbėsi, kokią problemą išspręsi, kokį patarimą duosi.


#3. Nebūk kaip visi

Taip mes modeliuojame savo mentorius ir lyderius, bet neturėtume visi būti vienodi. Įdėk savo asmenybės į socialinę mediją, nebijok išsiskirti ir parodyti savo unikalumą. Tu esi nuostabus žmogus, pasidalink tuo su kitais ir leisk auditorijai pamatyti tavo tikrąsas spalvas.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


(Instagram Stovykla tai įrašytas kursas. Įsigijus šį kursą iš karto gausi prieiga prie visų pamokų ir prieiga tau liks visam laikui)


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla49 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commenti


bottom of page