Serija #540 Dykumos nuodėmė 🐫

Įsivaizduok tokį scenarijų...Tu esi dykumoje su draugais. Jojate kupranugariais ir prijojate oazę. Ten atsigerę, pagirdę kupranugarius ir pripildę gertuves išjojate toliau. Bet tik išjoję iš oazės pamatote, kaip grupė žmonių šliaužia dykuma. Jie ištroškę ir išvarge, bet jie šliaužia neteisinga kryptimi, ir tu žinai, kad ta kryptimi jų laukia tik mirtis.


Jei tu jiems nepasakytum, kur yra oazė tu pasmerktum juos mirčiai ir padarytum "dykumos nuodėmę".


Net neabejoju, kad išgelbėtum jų gyvybes ir pasakytum kur yra oazė.


Bet dažnai sutinku tinklinio marketingo atstovus, kurie sako, kad jiems nemalonu, nepatogu, gėda, baisu ir t.t., dalintis savo produktu ir verslo galimybe su kitais žmonėmis. Jie sako: aš nenoriu siūlyti, nenoriu prievartauti, nenoriu įtikinėti ir t.t.


Bet yra daugybė žmonių, kurių gyvenimus pakeistu tavo produktas arba verslo galimybė. Jei tu su jais nepasidalini savo produktu ar verslo galimybe, tu padarai "dykumos nuodėmę". Tu pasmerki juos kentėti, kai galėjai pagerinti jų gyvenimą.


Nesijaudink ar žmogus pirks ar ne, ar prisijungs prie komandos ar ne, čia yra jų sprendimas, tu to nekontroliuoji. Tu kontroliuoji veiksmą, kontroliuoji kiek žmonių sukontaktuoji kiekvieną dieną.


Tavo pareiga pasidalinti su kuo daugiau žmonių. Juk kažkas su tavimi pasidalino produktu ir galimybe, todėl tu turi perduoti estafetę ir parekomenduoti kitiems.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Ar norėtum išmokti apie Chatbotus, kurie gali palaikyti pokalbį už tave su potencialiais pirkėjais ir verslo partneriais?


Ar norėtum sužinoti, kaip tu gali pradėti kaupti prenumeratorius pačiame Facebooke?

 

Mokymų programa skirta būtent tau!

 

TINKLINIO MARKETINGO FACEBOOK STOVYKLA