Serija #537 Kodėl reikia skaityti tikslus KIEKVIENĄ DIENĄ? 💭

Daugelis žmonių padaro didžiulę klaidą nesusirašydami savo tikslų. Daugelis praleidžia daugiau laiko planuodami savo maisto prekių apsipirkimą, nei planuodami savo gyvenimą.Atmink, į tai ką koncentruojiesi daugiausiai, to ir pritrauki daugiau į savo gyvenimą.


Daugelis kiekvieną dieną "pompuoja" negatyva į savo galvą žiūrėdami žinias, skaitydami laikraščius ir klausydami žinių automobilyje. Taip pat nuolatos galvoja apie problemas ir trūkumus savo gyvenime. Ir beabejo, apie ką galvoja, to pritraukia dar daugiau...


Ar tau kada nors taip buvo, kad nusprendei įsigyti automobilį, rūbą, rankinuką, ar batus ir tada visur mieste pradedi pastebėti tą daiktą? Tai ne atsitiktinumas. Semegenų dalis pavadinimu RAS (reticular activating system) yra atsakinga už tai, kad pastebėtų dalykus, kurie tau yra svarbūs. Kažkada ši dalis būdavo atsakinga už tai, kad pastebėtų tigrą, kad jis tavęs nesuvalgytų, o dabar ji pastebi tai į ką tu susikoncentruoji.


Todėl, kai pradedi skaityti savo tikslus kiekvieną rytą ir vakarą, RAS pradeda ieškoti galimybių ir situacijų, kurios tau padėtų įvykdyti tuos tikslus.


Tavo pasąmonė yra kaip mažas vaikas, ji nori tau įtikti, bet nežino kas tau yra gerai. Jei galvoji apie blogus dalykus, pasamonė užtikrins, kad daugiau blogų dalykų būtų tavo gyvenime, jei galvoji apie savo tikslus, tada tavo pasamonė užtikrins, kad tavo gyvenime būtų daugiau dalykų, kurių tu nori.


Tavo sąmonė, nueina miegoti vakare, bet tavo pasąmonė nemiega. Ji dirba visą naktį, kol tu miegi, kad sugalvotų tau daugiau idėjų ir strategijų, kaip paversti tavo tikslus į realybę.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar esi užstrigusi (-ęs) viename pajamų lygyje ir nori patirti proveržį?


Ar nori suprasti, kaip galėtum pritraukti pinigų gausą į savo gyvenimą?


Ar norėtum sužinoti ką turtingi žmonės daro, kad taptų turtingesni, o vargšai daro, kad taptų dar vargingesni?


Ar norėtum sužinoti, kaip elgtis su pinigais, kad jų tavo gyvenime atsirastų vis daugiau?


Kviečiame tave į seminarą internetu "PINIGŲ GAUSOS PRINCIPAI"


Šeštadienį Vasario 20 dieną 19:00-22:00val. Lietuvos laiku.


(Seminaro įrašas liks visam laikui)