top of page

Serija #527 Kokia tavo VERTĖ? 😳

Jei paimčiau €100 ir perenkčiau jį pusiau, kokia bus jo vertė? Tas pats €100 taip? O jei dar pusiau? Tas pats? O jei paimčiau ir suglamžyčiau į kamuoliuką? Vertė lieka ta pati...Lygiai tas pats ir su tavo verte. Nesvarbu kiek nesėkmių tau patyrei, nesvabu kas įvyko tavo gyvenime, nesvarbu ką kiti apie tave sako, kiek tave kritikuoja ir maišo su purvais - tavo vertė nuo to nesikeičia.


Tu esi tobula (-as) toks koks esi, ir tu turi tuo patikėti. Duok sau leidimą tapti beprotiškai sėkminga (-u). Tu tai gali, aš net neabejoju tuo.


Tavo praeitis, nenustato tavo ateities. Kitų žmonių nuomonė apie tave, yra ne tavo reikalas.


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Labai rekomenduoju superinę mokymų progamą iš mano draugo Neo Ross - "GYVENIMO PROVERŽIS SISTEMA"Jeigu ieškai bendruomenės, kuri tau padėtų pagaliau atrasti gyvenimo kryptį, pažadinti tavyje esantį potencialą, nuveikti daug daugiau gyvenime ir mėgautis vis didėjančia finansine grąža - kviečiame tave į savo pasaulinę šeimą!


Mūsų tikslas - sukurti bendruomenę, kurioje nuolat talpinamas aukščiausios kokybės turinys ir praktiniai pratimai lietuvių kalba. Daugelis studentų jau patvirtino, kad Gyvenimo Proveržis sistemoje būtent tai ir vyksta. Tiek savo patirtimis, tiek savo rezultatais.


NAUJA IR UNIKALI PROGRAMA KIEKVIENĄ MĖNESĮ


Gyvenimo Proveržis susideda iš daugelio elementų. Kad šiuos elementus atrasčiau, man prireikė beveik 10 metų ir daugiau nei 300 000 Eur investicijų. Studijavau tiek garsiausiuose pasaulio universitetuose, mokiausi iš vienų žinomiausių autoritetų savo srityse.


Šiandien pristatau šių mokslų sintezę: kolekiją, kuri padės labai stiprų pagrindą tavo Gyvenimo Proveržyje!


MEISTRIŠKO PLANAVIMO PASLAPTYS: Ką žino 3% pasaulio žmonių kurie pasiekia didesnius rezultatus nei likusieji 97% kartu sudėjus? Šiame kurse atskleidžiame planavimo įrankius kuriuos naudoja daugiausiai per istoriją pasiekę asmenys.


ĮTAKINGA PARTNERYSTĖ: Kaip atrodo įtakingas asmuo ir kaip santykius paversti iš komplikuotų į nepriklausomus ir visas gyvenimo sritis užpildančius santykius? Šiame kurse dalinamės praktiniais metodais kurie padės jums jūsų santykius paversti įtakingais ir įkvepiančiais.


SLAPTOJI HERMIO IŠMINTIS: Šios narystės kulminacija - kursas, kuriame analizuojame tūkstančius metų plėtojamą filosofiją, kuri iki šiol buvo prieinama nedaugeliui žmonių. Šiame kurse išmoksite senovės paslaptis ir kokius rezultatus pasiekia žmonės pritaikę šią filosofiją.


LYDERYSTĖS ALCHEMIJA: Ką bendro turi žinomiausi istorijos lyderiai? Kokius būdo bruožus jie demonstruoja? Šiame kurse pristatome praktinius metodus kurie padės neutralizuoti autoritetų įtaką jūsų gyvenimui, o vėliau ir susitapatinti su savo mėgstamiausiais autoritetais ir herojais.


FINANSINĖS LAISVĖS PSICHOLOGIJA: Kodėl vieni žmonės pasiekia finansinę laisvę, o kiti ne, nors ir turi visus tam skirtus įrankius? Finansinė laisvė pirmiausia prasideda mintyse. Šiame kurse pateikiame pratimus ir įrankius kurie nuolatos jums padės lavinti finansiškai gausų mąstymą.


GYVENIMO STILIAUS GIDAS: Kaip susikurti gyvenimo dizainą kurį mylėtumėte kiekvieną dieną, o ne tris ar keturis kartus per metus? Šiame kurse pristatome praktinius patarimus ir skaičiuokles, kurie padės susikurti gyvenimo stilių kuris jus įkvepia kiekvieną dieną.


SĖKMĖS PRINCIPAI: Žinomiausių pasaulyje mentorių sėkmės principų kolekcija. Kiekvieną iš principų analizuojame iš psichologinės arba mokslinės pusės, paaiškiname kodėl ir kaip jie veikia ir kaip tinkamai nusistatyti lūkesčius ir šiuos principus taikyti.


ASMENINIO BRANDO GURU: Kaip sukurti asmeninį prekinį ženklą, kuris būtų patrauklus jūsų klientams, darbdaviui ar verslo partneriams? Šiame kurse dalinamės pačiais naujausiais marketingo ir prekinio ženklo kūrimo patarimais, kurie jums padės sukurti patrauklų ir autentišką asmeninį brandą.


VIEŠOJO KALBĖJIMO EKSPERTAI: Kokius principus ir metodus taiko žinomiausi pasaulio viešojo kalbėjimo ekspertai? Šiame kurse dalinamės praktiniais patarimais ir užduotimis kurios jums padės tapti profesonaliu pranešėju tiek gyvuose tiek ir nuotoliniuose susitikimuose.


SINCHRONIZACIJA IR KOSMOSO DIZAINAS: Kodėl kartais pagalvojus apie žmogų staiga sulaukiame iš jo žinutės? Sinchronizacijos principas šiandien yra paaiškinamas moksliškai. Šiame kurse surasite mokslinius atsakymus į vienus mistiškiausių klausimų.


7-ŽENKLIŲ PARDAVIMŲ STRATEGIJOS: Kaip struktūruoti pardavimų pokalbius, kuriuose kalbama apie 5, 6, 7 ar net 8-ženklius sandorius? Šiame kurse apjungiame daugelį šių metų pateiktų kursų ir pateikiame praktinius patarimus kurie padės įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir laimėti didžiausius pardavimų sandorius jūsų gyvenime.


PRODUKTYVUMO KODAS: Kaip pasiekti dvigubai daugiau per dvigubai trumpesnį laiką? Šiame kurse pristatome įvairiais projektų valdymo, asmenio laiko valdymo, biohackingo ir fizinio produktyvumo paslaptis, kurios jums padės pasiekti savo didžiausius tikslus per daug trumpesnį laiką.


JŪSŲ LAUKIA IR KELETAS PAPILDOMŲ DOVANŲ:


STRATEGINĖ SESIJA

SUKURTI INDIVIDUALIĄ PROGRAMĄ PAGAL JŪSŲ TIKSLUS


PRIVATI GRUPĖ

UŽDAROJE WHATSAPP APLIKACIJOJE TIK SISTEMOS STUDENTAMS


PROVERŽIO KLUBAS

FACEBOOK BENDRAMINČIŲ GRUPĖ

IR PRATIMAI


BONUS: SVEČIŲ MOKYMAI KIEKVIENĄ MĖNESĮ


KĄ GAUSITE ĮSIGIJĘ


Neribotą prieigą prie kurso turinio


A klasės pagalbą darant užduotis


148 Eur vertės mokymų modulį kiekvieną mėnesį


​Pirmenybę dalyvauti svečių mokymuose gyvai


​Studentų paramą ir mūsų komandos pagalbą WhatsApp privačioje grupėje


​Individualią planavimo sesiją su sistemos turinio ekspertu


​Neribotą prieigą prie "Proveržio Klubas" grupės


​Grupinius QnA skambučius su Neo Ross


VISO VERTĖ 1776 EUR


KAINA ŠIANDIEN 49 EUR / MĖN


*GALITE ATÅ AUKTI BETKADA


48 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page