Serija #520 Ką daryti KAI suklupsi? 😱

Pavadinime parašiau žodį KAI didžiosiomis raidėmis, nes klausimas yra ne AR suklupsi, o KAI suklupsi.VISI daug pasiekę žmonės patyrė nepasisekimų, problemų, iššūkų ir visokių kitokių negandų savo kelionėje.


FAKTAS, kad ir tau teks jų patirti, bet klausimas ką tu darysi kai jas patirsi?


Nesėkmingi žmonės suklupę, koncentruojasi į tą nepasisekimą ir daugiau nebenori bandyti, nes bijo, kad vėl nepasiseks. Sėkmingi žmonės kitą vertus, koncentruojasi į "FINIŠO LINIJĄ". Kai patiria laikinus nepasisekimus, jie galvoja apie savo tikslą ir daro viską, kad vėl pradėtų judėti link jo.


Nesvarbu ką daro kiti, nesvarbu kas už tave greičiau kirto tą liniją, nesvarbu, kad tu suklupai ir esi gale, TU BĖGI SAVO LENKTYNES. Ne kažkieno kito, tu sieki savo svajonių, ne kažkieno kito. Kitų sėkmė iš tavęs nieko neatima, tad nelygink savęs su kitais.


Tu esi būtent ten, kur turėtum būti dabar. Tavo kelionė unikali. Tu negausi iššūkių, su kuriais tu negalėtum susitvarkyti, bet visi jie padės tau augti ir tapti dar efektyvesniu žmogumi.


Niekada niekada niekada nepasiduok ir neatitrauk akių nuo savo finišo linijos. Nesvarbu kaip ir kada, bet tu privalai ją kirsti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum gauti GERESNIUS REZULTATUS savo Tinklinio Marketingo versle?


Ar norėtum turėti MENTORIŲ ir gauti UŽDUOTIS, kurios padės pasiekti daugiau tavo versle?


Ar Tau būtų naudinga gauti NAUDINGĄ PATARIMĄ kiekvieną dieną?


Ar norėtum save apsupti kitais TIKSLO SIEKIANČIAIS žmonėmis ir su jais dalintis idėjomis ir palaikymu?


MOKYMŲ BENDRUOMENĖ - TINKLINIO MARKETINGO ČEMPIONŲ LYGA


Tai uždara mėnesinės narystės Facebook grupė, kurioje renkasi tinklinio marketingo lyderiai, norintys iš gyvenimo DAUGIAU.


Per 11 metų Tinklinės Rinkodaros industrijoje supratau, kad norint pasiekti geresnių rezultatų reikia trijų dalykų:


1. Teisingas Mąstymas