Serija #507 Vyksta ne TAU, o dėl TAVĘS 😍

Neretai, kai bendrauju su žmonėmis, kurie negauna labai gerų rezultatų versle ir gyvenime, girdžiu kaip jie skundžiasi (aš irgi toks buvau):


"kodėl man taip nesiseka?"

"kodėl man taip įvyko?"

"kodėl man taip lėtai viskas vyksta?"Šie žmonės priima aukos rolę ir kaltina viską ir visus aplinkui, lyg pasaulis būtų susimokęs prieš juos.


O JEI PAKEISTUME ŠĮ POŽIŪRĮ 180 LAIPSNIŲ?


Kas atsitiktų, jei užuot sakę, kad visi šie dalykai vyksta MUMS, sakytume, kad šie dalykai vyksta DĖL MŪSŲ.


Tam, kad mus užgrūdinti geresniam gyvenimui, tam, kad mus padaryti stipresniais lyderiais, tam, kad labiau įvertintume pasiektą rezultatą ir tikslus.


Ar nebūtų kur kas lengviau ir įdomiau travkytis su iššūkiais ir kliūtimis, jei žinotume, kad visa tai mums padės pasiekti dar daugiau?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?