top of page

Serija #506 Kaip padaryti, kad žmonės PAKLAUSTŲ kuo tu užsiemi? 😍

Visiems maloniau pasakoti apie savo produktą arba verslo galimybę, kai žmogus paparšo informacijos, nei kai mums reikia tą informaciją siūlyti.



Ar norėtum, kad žmonės patys prašytų tavo verslo prezentacijos?


Raktas yra būti susidomėjusiu, ne įdomiu. Jei nori, kad žmogus norėtų sužinoti apie tavo verslą, pirmiausiai turi jo paklausti "Kuo tu užsiimi gyvenime?" ir kuo daugiau išklausinėk tą žmogų apie jo veiklą.


Atsidėkodamas ir tam, kad palaikyti pokalbi, žmogus dažniausiai užduos tą patį klausimą atgal - "O kuo tu užsiimi gyvenime?"


BINGO!


Kai žmogus tau užduoda tą klausimą, dabar tavo eilė pasidalinti su juo savo verslo galimybe. Kadangi tu parodei susidomėjimą to žmogaus veikla, dabar didesnis šansas, kad tas žmogus taip pat parodys susidomėjimą tavo veikla.



Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Noriu tave pakviesti tęsti savo asmeninio tobulėjimo ir verslo meistriškumo kelionę ir prisijungti prie vienos arba dviejų mokymų bendruomenių:


MENTORYSTĖS PROGRAMA

Tai tinklinio marketingo mokymų bendruomenė lyderiams. Čia dirbame mažoje grupelėje artimai su tavimi ir padedame tau pasiekti dar didesnių aykštumų, savo tinklinio marketingo versle. Kiekvieną Pirmadienį 21:00val. LT laiku turime MASTERMIND grupinius skambučius, mano VERSLO SISTEMŲ pamoką ir ASMENINĮ RYŠĮ su manimi.


ČEMPIONŲ LYGA

Tai tinklinio marketingo profesionalų bendruomenė, kur kiekvieną dieną 10:00val. LT laiku darau video su mokymu, duodu užduoti veiksmui, darome atsaskaitas kiekvieną savaitę, gauni pripažinimą, bonus mokymai, interviu su lyderiais ir grupniai konferenciniai skambučiai.

Visa informacija: http://cempionulyga.lt/

48 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page