Serija #504 | 3 svarbiausi resursai gyvenime ⏰🔋💶

Mūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo 3 resursų mūsų gyvenime: LAIKAS, ENERGIJA ir PINIGAI. Kuo geriau mes įvaldome šiuos resursus ir kuo geriau juos panaudojame, tuo laimingesni ir efektyvesni tampame.#1: LAIKAS


Tai brangiausias resursas, nes jo vienintelio negalime atgauti. Kai praleidome dieną, turime viena diena mažiau šiame pasaulyje. Daug žmonių elgiasi, lyg šis gyvenimas būtų treniruotė ir lyg jie turėtų dar daug gyvybių, kaip kompiuteriniame žaidime, bet taip nėra. Šis gyvenimas yar mūsų vienintelis šansas, todėl turime laiką saugoti ir išnaudoti efektyviai.


Tai nereiškia, kad turime dirbti 24 valandas per parą. Tai ir laikas šeimai, ir laikas pomėgiams, ir laikas sau. Bet jokiais būdais negalime laiko ŠVAISTYTI dalykams, kurie mums nepatinka ir neveda mūsų link tikslo.


#2: ENERGIJA


Mūsų energija yra labai svarbus resursas. Ne taip kaip laikas, energija atsinaujina. Kuo daugiau jos naudojame, tuo daugiau energijos atsiranda. Turime būti aukštos energijos žmonės jei norime pasiekti didelių rezultatų.


Energijos lygis labai svarbus versle, santykiuose, sveikatoje, socialinėje medijoje ir visame kame. Saugok savo energija, rask būdus padidinti savo energiją ir naudok ją tikslingai.


#3: PINIGAI


"Pinigai nėra svarbiausias dalykas gyvenime" sako visi žmonės, kurie jų neturi.


Pinigai tai įrankis, be kurio sunku nuveikti kažką prasmingo šiame pasaulyje. Jų reikia viskam: verslui, šeimai, laisvalaikiui, maistui, labdaringoms organizacijoms, pagalbai kitiems ir t.t.


Turime išmokti, kaip efektyviai naudoti pinigus, juos investuoti ir padidinti jų duodamą naudą. Finansinis raštingumas ir išprusimas yra nepaprastai svarbus tavo sėkmei versle ir asmeniniame gyvenime. Turi investuoti į save, kad išmoktum efektyviai valdyti pinigus.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


🚀 LIKO 3 DIENOS IKI SUPERKONFERENCIJOS 🚀