top of page

Serija #503 Tinklinis Marketingas yra 5 metų planas! 👊

Tinklinė rinkodara NĖRA greito praturtėjimo schema. Nors ir yra daug žmonių, kurie per labai trumpą laiką pasiekia neįtikėtinai gerų rezultatų, tai nėra tipiniai pavyzdžiai. Dažnai tinkliniame marketinge galime pasiekti didesnes pajamas greičiau, nei tradiciniame darbe, bet tai nereiškia, kad bus lengva ir be pastangų.Daugelis žmonių, kurie ateiną į tinklinio marketingo industriją, nėra turėję savo verslo, nėra pardavinėję produktų ir neturi jokios patirties lyderystėje. Todėl, tokiam žmogui užtruks šiek tiek laiko įgyti visus reikalingus įgūdžius, perprasti šį verslo modelį ir "užaugti" kaip lyderiui.


Tinklinės rinkodaros kelionėje bus pakilimų ir nukritimų, gerų dienų ir ne tokių gerų, laimėjimų ir praradimų. Dažnai tai nebus tiesi linija į sėkmę, o labiau kaip "zig-zag" raštas - linksmieji kalneliai.


Juk, kad žmogus taptų daktaru, jam reikia studijuoti apie 9 metus. Perkant frančizes yra pasakoma, kad gali užtrukti apie 10 metų atgauti savo investiciją. Todėl ir tinklinio marketingo versle neturėtume tikėtis tapti milijonieriais per naktį.


Jei rimtai žiūri į šį verslą, turėtum duoti šiam verslui bent jau 5 metus. Daugelis pervertina ką galėtų pasiekti per 5 mėnesius ir neįvertina ką galėtu nuveikti per 5 metus. Duok šiam verslui laiko, turėk kantrybės, investuok į save, daryk kasdieninius veiksmus ir rezultatas ateis. Kada? Aš negaliu pasakyti. Kažkam gali užtrukti metus, kažkam 5, o kažkam gal net 10.


Nenori laukti? O jei ne tinklinis marketingas - tai kas tada? Kur kitur tu gali sukurti tokio dydžio pasyvias pajamas, turėti laiko laisvę ir nepriklausomybę, gauti tokį pripažinimą ir apdovanojimus, be rizikos ir didžiulių investicijų?


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla29 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page