Serija #503 Tinklinis Marketingas yra 5 metų planas! 👊

Tinklinė rinkodara NĖRA greito praturtėjimo schema. Nors ir yra daug žmonių, kurie per labai trumpą laiką pasiekia neįtikėtinai gerų rezultatų, tai nėra tipiniai pavyzdžiai. Dažnai tinkliniame marketinge galime pasiekti didesnes pajamas greičiau, nei tradiciniame darbe, bet tai nereiškia, kad bus lengva ir be pastangų.Daugelis žmonių, kurie ateiną į tinklinio marketingo industriją, nėra turėję savo verslo, nėra pardavinėję produktų ir neturi jokios patirties lyderystėje. Todėl, tokiam žmogui užtruks šiek tiek laiko įgyti visus reikalingus įgūdžius, perprasti šį verslo modelį ir "užaugti" kaip lyderiui.


Tinklinės rinkodaros kelionėje bus pakilimų ir nukritimų, gerų dienų ir ne tokių gerų, laimėjimų ir praradimų. Dažnai tai nebus tiesi linija į sėkmę, o labiau kaip "zig-zag" raštas - linksmieji kalneliai.


Juk, kad žmogus taptų daktaru, jam reikia studijuoti apie 9 metus. Perkant frančizes yra pasakoma, kad gali užtrukti apie 10 metų atgauti savo investiciją. Todėl ir tinklinio marketingo versle neturėtume tikėtis tapti milijonieriais per naktį.


Jei rimtai žiūri į šį verslą, turėtum duoti šiam verslui bent jau 5 metus. Daugelis pervertina ką galėtų pasiekti per 5 mėnesius ir neįvertina ką galėtu nuveikti per 5 metus. Duok šiam verslui laiko, turėk kantrybės, investuok į save, daryk kasdieninius veiksmus ir rezultatas ateis. Kada? Aš negaliu pasakyti. Kažkam gali užtrukti metus, kažkam 5, o kažkam gal net 10.


Nenori laukti? O jei ne tinklinis marketingas - tai kas tada? Kur kitur tu gali sukurti tokio dydžio pasyvias pajamas, turėti laiko laisvę ir nepriklausomybę, gauti tokį pripažinimą ir apdovanojimus, be rizikos ir didžiulių investicijų?


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.