Serija #500 Kaip nugalėti baimę gauti neigiamą atsakymą?

Daugelis žmonių nemėgsta būti atstumti ir gauti neigiamą atsakymą. Nuo vaikystės norime, kad visiems patiktume ir nenorime, kad iš mūsų pasijuoktų ar su mumis nedraugautų.Bet tinklinio marketingo versle, mes žinome, kad mūsų sėkmė priklausys nuo to, kiek rasime klientų ir komandos narių. Kad juos rasti, turime šnekėti su žmonėmis, kurių daugelis pasakys "NE".


Taigi, mes bijome išgirsti "NE", bet tai yra vienintelis būdas pasiekti mūsų tikslus. DILEMA...


Todėl turime susitvarkyti su BAIME gauti neigiamą atsakyma, su tuo susitaikyti ir nustoti į tai kreipti dėmesį.


#1 Patarimas - Neturėk priklausomybės rezultatui


Mes nekontroliuojame, kas pasakys TAIP ir kas NE. Tai to žmogaus sprendimas ir jei mes nekontroliuojame to, tada neverta dėl to jaudintis. Mes kontroliuojame veiksmą, kiek žinučių išssiūsime ir kiek postų padarysime, į tai turėtume ir koncentruotis.


#2 Patarimas - Užsibrėžk "NE" tikslą


Stenkis surinkti 20 "NE" kiekvieną dieną. Vietoje to, kad ieškotum teigiamo atsakymo ir nusiviltum kiekvieną kartą, kai gauni neigiamą atsakymą, turėk tikslą surinkti 20 neigiamų atsakymų per dieną. Tokiu būdu, tu nevengi neigiamų atsakymų, o stengiesi jų gauti kuo daugiau. Taip tu neutralizuoji tą baimę ar nemalonų jausmą kai gauni "NE". O su kiekvienu NE tu priartėji prie TAIP.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


🧲🧲🧲 PERSPĖJIMAS: Nerašyk dar vieno POSTO ar ŽINUTĖS, kol neperskaitei šio posto! 🧲🧲🧲


Ar žinojai, kad daugelio tinklinio marketingo atstovų, niekas neišmokino bendravimo ir turinio kūrimo įgūdžių ir daugelis iš jų pasiduoda negavę rezultato, jau per pirmas savaites ar mėnesius?


Pagaliau! Efektyvaus bendravimo ir nuomonės formavimo per turinį kursas internetu:


“MAGNETINIS LYDERIS”