Serija #499 Galvok 10 metų atkarpomis 💡

Neretai kai bendrauju su tinklinio marketingo atstovais, jie skundžiasi, kaip mažai progreso mato savo versle arba dėl to, kad per lėtai viskas juda į priekį. Pilnai tai suprantu, nes ir aš buvau toks pats. Kai verslas neauga taip greitai, kaip mes tikėjomės (o mes dažniausiai tikimės nerealistiškai), mes pradedame abejoti savimi ir savo verslu.Bet mes dažnai nematome progreso, kurį darome. Kai mūsų vaikai auga mes irgi to nematome kiekvieną dieną, bet kai pamatome kitų vaikus po metų ar kelių, iš karto pastebime kaip daug jie paaugo. Tas pats ir mūsų versle ir gyvenime.


Jei pažiūrėtum, kur tu buvai prieš 10 metų, net neabejoju, kad labai daug pasikeitei tu ir tavo gyvenimas. Lygiai taip, po 10 metų nuo dabar, matysi didžiulius pasikeitimus savo gyvenime. Tu net nepatikėsi, kiek daug pasiekei.


Svarbu nesustoti, daryti pajamas generuojančius veiksmus kiekvieną dieną ir progresuoti į priekį.


TU TURI LAIKO!


Dažnai žmonės, kuriems yra 40, 50 ar 60 metų galvoja, kad jų gyvenimas jau yra baigtas ir, kad jiems yra per vėlu kažką pasiekti. NESAMONĖ!


Harland David Sanders pradėjo Kentucky Fried Chicken restoranų tinklą būdamas ant skurdo ribos ir 65 metų amžiaus. Jis tapo milijonieriumi savo gyvenime. Tokių istorijų yra daugybė.


Tu net neįsivaizduoji kiek galėtum nuveikti per ateinančius 5 ar 10 metų, jei tik susikoncentruotum ir dėtum pastangas kiekvieną dieną vietoje to, kad jaudintumeis dėl rezultato kiekvieną dieną ar, kad tau jau per vėlu.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar esi užstrigusi (-ęs) viename pajamų lygyje ir nori patirti proveržį?


Ar nori suprasti, kaip galėtum pritraukti pinigų gausą į savo gyvenimą?


Ar norėtum sužinoti ką turtingi žmonės daro, kad taptų turtingesni, o vargšai daro, kad taptų dar vargingesni?


Ar norėtum sužinoti, kaip elgtis su pinigais, kad jų tavo gyvenime atsirastų vis daugiau?


Kviečiame tave į seminarą internetu "PINIGŲ GAUSOS PRINCIPA