Serija #496 Kas pirmesnis tas gudresnis! ⏰

Per 11 metų tinklinio marketingo versle esu ne kartą matęs, kaip 2 žmonės susitinka kompanijos renginyje ir sako "KĄ TU ČIA DARAI?!". Jie pažįsta vienas kitą, bet yra skirtingose komandose...Kodėl?


Nes niekada vienas su kitu nepasidalino verslo galimybe. Jie galvojo, kad tam žmogui bus neįdomu, arba jis ir taip pakankamai uždirba, arba laukė tinkamo momento ar gerų aplinkybių.


Ir...


Kol jie laukė, kažkas kitas pasiūlė verslo galimybę ir pasirašė juos į komandą.


Esu mates tai labai daug kartų, kai žmonės atsiduria toje pačioje kompanijoje, bet kitoje komandoje arba iš viso kitoje kompanijoje, nes jų draugas jiems niekada nepasiūlė verslo.


Tad negaišk laiko, neatidėliok, neprisigalvok istorijų, tiesiog pasiūlyk visiems. Ar visi tavo draugai, šeima ir bendradabiai prisijungs prie tavo verslo? ŽINOMA, KAD NE! Bet jei tu jiems nepasiūlysi, tada garantuotai neprisijungs pas tave.


Tavo darbas pasiūlyti, jų darbas priimti sprendimą. Tu to sprendimo nekontroliuoji, ir todėl neturėtum jaudintis dėl to. Susikoncentruok į veiksmą (dalintis galimybe su žmonėmis), o ne į rezultatą (ar prisijungė prie komandos).Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


SVEIKATOS IR GROŽIO VERSLO FORMULĖ


Kaip sėkmingai save pozicionuoti socialinėje medijoje ir pritraukti klientus bei verslo partnerius.


Šis mokymas skirtas Tinklinio Marketingo atstovams dirbantiems su:

Sveikatinimo kompanijomis

Lieknėjimo kompanijomis

Odos priežiūros kompanijomis

Plaukų priežiūros kompanijomis