Serija #492 Ką daryti jei rezultatai šokinėja tinklinėje rinkodaroje? 📉📈📊

Labai dažnai, kai atsiranda nauja tinklinio marketingo kompanija, pardavimai šauna į viršų. Produktas yra naujas ir įdomus, dar negirdėtas, verslo partneriai kompanijoje yra nauji ir entuziastingi - apyvarta auga kaip ant mielių.Bet po kelių mėnesiu arba metų laiko įvyksta vadinama "korekcija" ir pardavimai pakrenta. Kodėl? Todėl, kad nėra pakankamai lyderių suvaldyti visus tuos žmones ir visus tuos pardavimus.


Todėl, daug naujų tinklinio marketingo kompanijų "perka" lyderius, kurie atėję padėtų mokyti žmones, juos motyvuoti ir t.t., kad apyvartos nekristų, o toliau kiltų.


Lygiai tas pats įvyksta ir mūsų komandose. Kai rezultatai nėra stabilūs, uždarbis ir lygis šokinėja kiekvieną mėnesį, tai dažnai yra lyderių trūkumo ženklas. Kai turime daugiau lyderių versle, mūsų rezultatai tampa stabilesni, nes lyderiai yra atsakingi už savo verslą, yra patys suinteresuoti didinti savo verslo apyvartas ir dirbti su savo žmonėmis. Mums tampa lengviau suvaldyti savo komandą, nes tai jau darome nebe vieni, o su savo lyderių pagalba.


Todėl, jei šiuo metu dar neturi stabilumo savo versle, užsibrėžk tikslą vystyti lyderius. Dirbk su 5 lyderio savybėmis ir padėk jas įvaldyti savo komandos lyderiams:

  • Nepriklausomybė

  • Problemų sprendimas

  • Pastovumas

  • Didelė viziją

  • Sukurti veiksmą, kur veiksmas nebūtų įvykęsTavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo TrenerisAr norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU.