Serija #490 Ką daryti jei daug dirbi ir neturi daug laiko tinklinei rinkodarai? 🤔

Daugelis žmonių pradeda tinklinio marketingo verslą, kaip papildomą veiklą. Jie turi samdomą darbą, šeimą, sportą, užsiėmimus ir t.t. Iškyla klausimas, kada rasti laiko tinklinės rinkodaros verslui?Iš mano patirties, užimti žmonės labiau VERTINA savo laiką ir dažniausiai, padaro daugiau per trumpą laiką, nei kiti.


Šiuo atveju svarbu KOKYBĖ ne kiekybė. T.y. svarbu ne kiek laiko skiriame savo verslui, bet ką darome su tuo laiku. Ar darome pajamas generuojančius veiksmus ar švaistome tą laiką nereikšmingiems dalykams?


MITAS: Turi daryti tik tinklinio marketingo verslą, kad gautum gerus rezultatus, kol dirbi samdomą darbą gerų rezultatų nepasieksi. Tai netiesa. Asmeniškai pažįstu moterį, kuri dirbdama pilno etato samdomą darbą vaikų namuose, pastatė tinklinio marketingo verslą iki £120,000 mėnesinių pajamų.


Net ir labiausiai užimti žmonės, gali rasti laiko savo verslui. Pvz.: atsikelti 15-30 minučių anksčiau ir panaudoti tą laiką postų suplanavimui ir žinučių rašymui, per pietų pertrauką skirti 15-30min. skambučiams, žinutėms ir postams, vakare po darbo skirti 15-30min.


O jei esi rimtai nusiteikusi (-ęs) pasiekti rezultatus, tada laikas statyti verslą yra nuo 19:00 iki 02:00 val. Daugelis tą laiką praleidžia žiūrėdami TV, švęsdami su draugais, žiūrėdami sportą ir t.t. Jei tau svarbu pastatyti savo verslą, tu susidėliosi savo prioritetus taip, kad tavo verslas tau taptų #1!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Kaip pakrauti savo verslo “BATERIJĄ” tik per vieną dieną, net jei šiuo metu esi UŽSTRIGUSI (-ĘS) toje pačioje vietoje?


Ar šiuo metu tavo verslas LĖTAI juda į priekį?


Ar neturi IDĖJŲ ką daryti, kad gautum geresnius rezultatus?


Ar trūksta ENERGIJOS ir MOTYVACIJOS daryti kasdieninius veiksmus?


Ar dažnai svarstai KĄ REIKĖTŲ DARYTI, kad pradėtum gauti geresnius rezultaus?


Ar tau SMALSU ką daro SĖKMINGI tinklinio lyderiai savo versle?


Ar sunku perlipti KLIŪTIS technologijose ir BARJERUS bendravime ir dabe su komanda?