Serija #489 Kaip gauti REKOMENDACIJAS? 🙏❤️

Rekomendacijos yra nuostabus būdas plėsti verslą, uždirbti daugiau ir mėgautis procesu. Ypač dabar, socialinių medijų amžiuje, rekomendacijos yra galingesnės, nei kada nors buvo.Bet kaip gauti tas rekomendacijas?

#1. Paprašyk


Nepamiršk tiesiog paprašyti rekomendacijų. Tu negauni rekomendacijų 100% laiko, kai jų nepaprašai. Todėl, kai bendrauji su klientu asmeniškai, nepamiršk paprašyti, kad klientas tave parekomenduotų arba paprašyk jų keleto vardų žmonių, kuriems gali būti įdomus tavo produktas. Taip pat nepamiršk paprašyti pasidalinimų socialinėje medijoje, tai yra taip pat rekomendacija. Kai žmogus pasidalina tavo postu, jo draugai mato, kad jam patinka tai ką tu darai ir jis tau duoda patvirtinimą.


#2. Duok daugiau vertės


Kodėl žmogus turėtų tave rekomenduoti? Turime nusipelnyti tų rekomendacijų. Jei tu prižadi labai daug, bet po to neištęsi pažadų ir duodi mažiau - nesitikėk rekomendacijų. Bet jei nuolatos stengiesi duoti daugiau, nei prižadėjai, darai papildomus veiksmus, kad klientas pasijaustų laimingas, tada žmonės su malonumu rekomenduos tave, net tau neprašant.


#3. Paprašyk atsiliepimų


Atsiliepimai yra socialinis įrodymas. Net jei tuos atsiliepimus paliko visiškai nepažįstami žmonės, naujas klientas jausis labiau užtikrintas pirkti iš tavęs, jei matys tavo buvusių klientų atsiliepimus. Nepatingek susisiekti su savo klientais ir paprašyti jų atsiliepimų, jie yra aukso vertės!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Kaip pakrauti savo verslo “BATERIJĄ” tik per vieną dieną, net jei šiuo metu esi UŽSTRIGUSI (-ĘS) toje pačioje vietoje?


Ar šiuo metu tavo verslas LĖTAI juda į priekį?


Ar neturi IDĖJŲ ką daryti, kad gautum geresnius rezultatus?


Ar trūksta ENERGIJOS ir MOTYVACIJOS daryti kasdieninius veiksmus?


Ar dažnai svarstai KĄ REIKĖTŲ DARYTI, kad pradėtum gauti geresnius rezultaus?