Serija #485 Kaip padėti komandos nariui jei NEVEIKIA ŽINUTĖS? 🤝

Laikas nuo laiko, bus taip, kad susisieks komandos narys ir sakys "man žinutės neveikia, nieko neparduodu ir nepasirašau į koamndą".Ką daryti tokiu atveju?


Na visų pirma, reikėtų išsiaškinti, kiek žinučių tas žmogus išsiuntė. Jei mažiau nei 100, tada problema ne žinutėse, o tame, kad per mažai jų išsiunčia.


Jei išsiuntė tikrai didelį kiekį, tada verta paprašyti, kad atsiųstų nuotraukas žinučių, kurias siunčia žmonėms. Dažnai peržiūrėję žinutes pastebime, kad komandos narys kalba tik apie save, savo produktą ir verslo galimybę. Nerodo visai jokio susidomėjimo žmogumi, nebendrauja su juo ar daro kitas klaidas.


Pataisius mažas klaideles mūsų komandos nario žinutėse, neretai rezultatai pradės keistis ir komandos narys pradės gauti rezultatus.


Na, o taip pat gali parekomenduoti kursą MAGNETINIS LYDERIS, kuris startavo vakar. Šiame kurse taip pat mokinsiu apie bendravimą su žmonėmis, įtakos daryma ir nuomonės formavimą. Visa informacija čia www.magnetinislyderis.lt

Boom! 💥 Pirmoji pamoka kurse MAGNETINIS LYDERIS 🧲 jau įvyko 😍


Vakar pamokoje kalbėjau apie "Reklaminių tekstų rašymą" 👑


1,5 valandos patarimų, idėjų, startegijų ir atsakymų į klausimus 🥳


Dar nevėlu įsigyti ir prisijungti ir tau www.magnetinislyderis.lt - visų pamokų įrašai lieka visam laikui 🙏Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris