Serija #482 Nenuleisk rankų per greitai! 💪

Ar žinojai, kad virš 70% žmonių perka produktą arba užsiregistruoja į komandą, po to kai atsakome jų 4 prieštaravimus arba daugiau? Daugelis tinklinio marketingo atstovų čia suklumpa, nes pasiduoda jau išgirdę pirmąjį prieštaravimą.Kai žmogus duoda prieštaravimus, tai yra paslėpti klausimai, noras, kad jam įrodytum, kad taip nėra, kaip jis galvoja. Daug žmonių nėra užtikrinti ir prieštaravimai yra jų būdas išsiaiškinti, ar jie priima gerą sprendimą.


Todėl neturėtume bijoti prieštaravimų ar klausimų. Atvirkščiai, žinok, kad su kiekvienu atsakytu klausimu tu esi vis arčiau pirkimo ar pasirašymo į komandą.


Ar tai reiškia, kad turime daryti žmogui SPAUDIMĄ?


Jokiais būdais NE. Mes galime ir TURIME atsakyti visus prieštaravimus ramiai ir užtikrintai. Jokio spaudimo, jokio įtikinėjimo, jokio maldavimo.


Jei norėtum sužinoti, kaip tiksliai atsakyti 18 pačių populiariausių prieštaravimų kviečiu jungtis prie seminaro "Verslo Proveržio Diena" www.proveržiodiena.lt kur jau dabar rasi BONUS video su Neringa Petrulyte, kuriame atsakome visus populiariausius prieštaravimus. Tai tau duos "neperšaunamą liemenę" kai bendrauji su potencialiais klientais ir verslo partneriais.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris
⏰⏰⏰ Liko Tik 2 Dienos Iki Kurso Pradžios! ⏰⏰⏰


🧲🧲🧲 PERSPĖJIMAS: Nerašyk dar vieno POSTO ar ŽINUTĖS, kol neperskaitei šio posto! 🧲🧲🧲


Ar žinojai, kad daugelio tinklinio marketingo atstovų, niekas neišmokino bendravimo ir turinio kūrimo įgūdžių ir daugelis iš jų pasiduoda negavę rezultato, jau per pirmas savaites ar mėnesius?


Pagaliau! Efektyvaus bendravimo ir nuomonės formavimo per turinį kursas internetu:


“MAGNETINIS LYDERIS”