Serija #471 Kodėl tinklinio marketingo verslas SUNKUS? 😭

Laikas nuo laiko tinklinio marketingo atstovai klausia:

"Kodėl tinklinio marketingo verslas toks SUNKUS? Kodėl daug žmonių neperka? Daug žmonių neprisijungia į komanda? Kodėl daug žmonių neatrašo žinučių?" Ir t.t.Manęs nenustoja stebinti toks požiūris į verslą.


Pagalvok, jei visi žmonės pirktų, visi registruotūsi ir t.t., tai kam tada kompanijai reikėtų tavęs? Jie tiesiog atidarytų parduotuvę ar tiklalapį ir žmonės patys nupirktų produktus ir patys registruotūsi.


Mes dėl to ir esame reikalingi tinklinio marketingo kompanijoms, kad surastume tuos, kuriuos domintų toks produktas, paslauga ar verslo galimybė.


Todėl tinklinio marketingo versle ir galima uždirbti tokius didelius pinigus, nes kompanija supranta, kad nėra lengva pastatyti tokio dydžio komandą.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar buvo taip, kad prisijungi prie socialinės medijos platformos ir matai, kad kiti jau daug daugiau už tave pažengę?


Ar buvo taip, kad jaustumeis pavėlavusi (-ęs), kokioje socialinės medijos platformoje?


Ar norėtum maksimaliai išnaudoti visai naują platformą, kuri atsirado ne taip seniai, bet jau sukėlė audrą pasaulyje?


Ar norėtum išmokti, žingsnis po žingsnio, kaip naudotis TIKTOK platforma, net jei dar nesi susikūrusi (-ęs) savo paskyros?


Tada “Tinklinio Marketingo TikTok Stovykla” yra skirta tau!


Prieš kelis metus atsiradusi TikTok socialinės medijos platforma įgyja pagreitį Tinklinio Marketingo industrijoje ir vis daugiau lyderių sėkmingai naudoją šį tinklą gauti gerus rezultatus.


TikTok stovykloje tu išmoksi:


> Kaip susikurti savo paskyrą TikTok platformoje?


> Kaip susitvarkyti nustatymus?