Serija #469 ATSARGIAI! Laiko Vagys 😱

Visi turi tas pačias 24 valandas per parą, ir sėkmingi ir netokie sėkmingi.Skirtumas, ką mes darome su tuo laiku.


Neretai, kai asmeniškai bendrauju su žmonėmis, kuriems nesiseka versle, paskatinu tą žmogų susimąstyti, kur keliauja jo laikas.


Minutei pamirškime apie tinklinį marketingą. Įsivaizduok, kad tave nusamdo dirbti samdomą darbą. Tau moka 15€-20€ per valandą, kad 8-10 valandų per dieną siųstum žinutes socialiniuose tinkluose. Kaip manai kiek žinučių išsiųstum per dieną?


Bet kai dirbame sau, mes nesame labai geri viršininkai sau. Iššvaistome daug laiko nesvarbiems dalykams, o po to stebimės, kodėl neuždirbame pinigų.


Jei turėtum fizine parduotuvę ir jos neatidarytum visą dieną, kiek tikėtumeisi uždirbti? Žinoma nieko. Bet tinkliniam marketinge mes neturime fizinės praduotuvės, kai mes bendraujame su žmonėmis apie savo produktą ar verslo galimybę, tada mūsų parduotuvė atidaryta. Jei su niekuo nebendrauji, tada tu negali tikėtis uždirbti.


Pagalvok kas "suvalgo" tavo laiką, kur galėtum laiko sutaupyti, ką galėtum pašalinti iš savo dienotvarkės, kad atlaisvintum laiko?Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


⏰⏰⏰ LIKO 1 DIENA IKI STARTO! ⏰⏰⏰


Kovo 20 dieną startuoja - 7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis!

 

Ar norėtum gauti apčiuopiamus rezultatus socialinėje medijoje per trumpą laiką?

 

Ar norėtum užtikrinti, kad kievieną dieną padarytum Pinigus Generuojančius Veiksmus savo verslui?