Serija #467 Kaip dažnai daryti postus socialinėje medijoje? 💥

Neretai gaunu klausimą "kaip dažnai reikėtų postinti socialinėje medijoje?".Atsakymas priklauso nuo to, kur positname ir ką postiname.


Ant savo srauto ar vadinamos "sienos" Facebook'e ar Instagrame, nerekomenduojama postinti dažniau, nei kas 3 valandas, nes tada tavo postai pradeda konkuruoti vienas su kitu, dėl žmonių dėmesio. T.y., vieno posto efektyvumas dar nesibaigė, žmonės dar deda "like" ir komentuoja, o tu jau įdėdi kitą postą.


Jei kalbame apie STORY Facebook'e ar Instagram'e, ten tokio limito nėra. Atvirkščiai, kuo dažniau dedi postus į story tuo geriau. Story yra daugiau, kaip tavo gyvenimo užkulisiai ir žmonės ten labiau nori tave pažinti. Ten gali dalintis daugiau "neaplaižytų" postų.


Taip pat labai svarbu PASTOVUMAS, todėl jei pradedi daryti Live transliacijas svarbu padaryti bent jau vieną per savaitę. Aš jau 870 dienų darau 1, 2 ar 3 live transliacijas kiekvieną dieną ir tai nepaprastai padėjo mano versle.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijo