Serija #465 Ką daryti jei sako “prisijungsiu vėliau”? 🤔

Laikas nuo laiko sulauksi atsakymo iš potencialaus verslo partnerio "aš prisijungsiu vėliau", "prisijungsiu po karantino", "prisinjungsiu po kalėdų, velykų, vasaros atostogu, ir t.t.".Taigi, ką daryti jei žmogus DELSIA prisijungti prie komandos.


Svarbu suprasti, kad tai yra žmogus, kuris pasakė, kad yra atviras galimybei papildomai užsidirbti ir peržiūrėjo tavo verslo pristatymą.


Todėl pirmas dalykas, kurį turėtum padaryti, tai išsiaiškinti kas tą žmogų stabdo? Verta užduoti žmogui klausimą:


"Žinoma, gali prisijungti prie komandos kada tik nori, bet norėjau tavęs paklausti: man smalsu, kas tave stabdo šiuo metu ir neleidžia tau iš karto prisijungti prie komandos?"


Leisk žmogui išsipasakoti, nepertrauk jo, išklausyk ir išgirsk. Tik kai suprasi kas žmogų stabdo, galėsi jam padėti nugalėti tą kliūtį.


Pagalvok kaip galėtum padėti tam žmogui priimti sprendimą dabar.


Taip pat, nepamiršk paaiškinti žmogui, kad po 3, 6 ar 12 mėnesių, jis norės, kad būtų pradėjęs dabar. Paaiškink kiek jis galėtų pasiekti per tą laiką ir ką praras jei nestartuos iš karto.


Visa tai daryk švelniai ir diplomatiškai. Nepriversk žmogaus pasijausti blogai, nes tada tikrai neprisijungs. Nedaryk žmogui SPAUDIMO. Tiesiog ramiai išsiaiškink kas jį stabdo ir pagalvok ar galėtum jam kažkaip padėti su ta kliūtimi.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


⏰⏰⏰ LIKO 2 DIENOS ĮSIGYTI ŽEMESNE “EARLY BIRD” KAINA! ⏰⏰⏰


Kovo 20 dieną startuoja - 7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis!

 

Ar norėtum gauti apčiuopiamus rezultatus socialinėje medijoje per trumpą laiką?

 

Ar norėtum užtikrinti, kad kievieną dieną padarytum Pinigus Generuojančius Veiksmus savo verslui?

 

Ar norėtum labiau savimi pasitikėti darant video ir postus socialinėje medijoje?