Serija #462 Kaip pradėti daugiau POKALBIŲ socialinėje medijoje? 😍

Tinklinio marketingo versle mes žinome, kad POKALBIAI = PINIGAI.Kuo daugiau pokalbių - tuo daugiau uždarbio. Daugelis pardavimų ir pasirašymų į komandą įvyksta asmeninėse žinutėse.


Jei tai žinome, tada turėtume siekti pradėti kuo daugiau pokalbių kiekvieną dieną. Du šaunūs būdai tai padaryti yra GIMTADIENIAI ir VARDADIENIAI.


Facebook mums praneša kiekvieną dieną, kas švenčia gimtadienius. Nepraleisk progos pasveikinti visus tuos žmones ir palinkėti jiems geros dienos.


Taip pat galime kiekvieną dieną kalendoriuje patikrinti, kas švenčia šiandien vardadienį ir savo daugų tarpe pasveikinti visus žmones tuo vardu.


Na ir žinoma po to kai pasveikiname žmones su gimtadieniu ir vardadieniu, galime su jais pratęsti pokalbį, kuris gali nusvesti prie produkto pardavimo arba registracijos į komandą.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones