Serija #458 Ar žaidi ILGALAIKĮ žaidimą? ⏳

Kai eina kalba apie komandos statymą - turi žaisti ilgalaikį žaidimą. Suprask, kad ne visi žmonės iš karto prisijungs prie tavo komandos, bet anksčiau ar vėliau, visi taps atviri galimybei papildomai užsidirbti.#1. Nepriversk žmogaus pasijausti blogai.


Klaida, kurią padaro dažnas naujokas yra tai, kad gavę negatyvų atsakymą iš potencialaus verslo partnerio, jie užpyksta ir iš to pykčio pasako ar padaro kažką, kas priverčia jų potencialų verslo partnerį pasijausti blogai.


Jei tai darysi, tada ne tik, kad nepasirašysi žmogaus į komandą, bet ir užtikrinsi, kad ateityje tas žmogus pas tave nenorėtų jungtis į komandą.


Visada išlaikyk šiltus santykius su tais kurie pasakė "NE", nes ateityje jie gali pakeisti nuomonę.


#2. Rask būdus palaikyti ryšį.


Beveik visi kažkada taps atviri verslo galimybei, bet jei su jais nepalaikysi ryšio, kai jie taps atviri papildomai užsidirbti, jie užsiregistruos pas kažką kitą.


Tavo darbas yra nuolatos apie save priminti savo auditorijai, todėl turinio kūrimas yra toks svarbus. Kai tu nuolatos kuri turinį, tu pastoviai "pagauni" žmonių dėmesį. Kai žmogus pradeda ieškoti verslo galimybės tu esi "po ranka" jam, nes nuolatos apie save priminei.


Taip pat reikėtų nepamiršti ir asmeniškai sukontaktuoti žmones laikas nuo laiko, kad patikrinti ar niekas nepasikeitė jų gyvenime.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum gauti GERESNIUS REZULTATUS savo Tinklinio Marketingo versle?


Ar norėtum turėti MENTORIŲ ir gauti UŽDUOTIS, kurios padės pasiekti daugiau tavo versle?


Ar Tau būtų naudinga gauti NAUDINGĄ PATARIMĄ kiekvieną dieną?


Ar norėtum save apsupti kitais TIKSLO SIEKIANČIAIS žmonėmis ir su jais dalintis idėjomis ir palaikymu?


Nauja MOKYMŲ BENDRUOMENĖ - TINKLINIO MARKETINGO ČEMPIONŲ LYGA


Tai uždara mėnesinės narystės Facebook grupė, kurioje renkasi tinklinio marketingo lyderiai, norintys iš gyvenimo DAUGIAU.