Serija #452 Ar tu esi ŠOKANTI MEŠKA? 🐻

Viename pokalbyje Toni Robbins sako Dean Graziosi "žinai, mes esame šokančios meškos". Tai reikškia, kol dirbame ir darome darbą, tol žmonės mums moka pinigus, bet kas bus kai nebegalėsime "šokti", kai nebegalėsime dirbti.Tai paskatino Toni Robbins parašyti knygą "Įvaldyk pinigų žaidimą" (jei neskaitei labai rekomenduoju) apie investavimą ir finansinio saugumo/laisvės kūrimą.


O tu taip pat esi "šokanti meška"?


Jei rytoj nebegalėtum dirbti, kas atsitiktų su tavo pajamomis? Kas išlaikytų ir pasirūpintų tavo šeima? Ar būtumėte finansiškai saugūs?


Apie šiuos dalykus galvoti ir jais pasirūpinti reikėtų šiandien, o ne tada kai jau nebegali dirbti, tada jau per vėlu. Pagalvok ar išgyventum tik iš valstybinės pensijos, kuri yra apie 40% to ką uždirbi dabar? Manau sunkiai...


Todėl turi dabar pradėti statyti finansinę sieną aplink savo šeimą, per kurią niekas negalėtų prasimušti, jokia problema negalėtų tavęs finansiškai parklupdyti.


Pradėk galvoti apie pajamų srautus, kuriuos galėtum gauti, kai jau nebedirbsi. Yra yvairiausių būdų sukurti pasyvias pajamas, bet daugeliui reikia laiko, todėl kuo anksčiau pradėsi juos kurti, tuo geresnį rezultatą turėsi, kai jau reikės tų pinigų. Keletas būdų sukurti pasyvias pajamas:

  1. Tinklinis Marketingas (komandos statymas)

  2. Nekilnojamas Turtas

  3. Pensijų Fondai

  4. Taupomosios Sąskaitos

  5. Investicijos į akcijas, vertybinius popierius, fondus

  6. Kaupiamieji draudimai

Žinoma pasitark su kvalifikuotu finansų patarėju prieš investuodama (-as) savo pinigus kažkur, bet pradėk tą procesą. Vėliau sau padėkosi, kai už 10, 20 ar 30 metų turėsi kelis pasyvių pajamų šaltinius, kurie leis tau gyventi patogiai ir oriai.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Kovo 1 dieną startuoja ketvirtasis Mentorystės Programos sezonas.


PRANEŠIMAS LYDERIAMS!


Tavęs laukia aukščiausio lygio mokymų programa


Ar norėtum padaryti 2021-uosius savo geriausiais metais ir būti apsupta (-as) stiprių lyderių?