top of page

Serija #450 Ar tave stabdo APSIMETĖLIO SINDROMAS? 😨

Daugelis žmonių, kurie ateina į tinklinio marketingo verslą yra "ATSITIKTINIAI VERSLININKAI". Jie niekada negalvojo, kad taps verslininkais, niekada neplanavo to daryti. Iki tinklinio marketingo dirbo samdomus darbus ir buvo visai kitokioje aplinkoje.Dažnai tokie žmonės tinklinio marketingo versle susiduria su "APSIMETĖLIO SINDROMU". Jie pradeda abejoti savimi, savo gebėjimu pasiekti rezultatų ir savo gebėjimu mokinti kitus. Jie pradeda sakyti ar galvoti tokius dalykus:


"Bet juk aš nebaigiau jokių mokslų apie biznį, nestudijavau universitete ar verslo mokykloje", "Ar aš galiu pasiekti gerų rezultatų?", "Ar aš turiu teisę mokinti kitus?", "O jei kiti pamatys, kad aš ne viską suprantu?".


Toks abejojimas savimi gali labai sulėtinti ar net sustabdyti žmogaus progresą tinklinėje rinkodaroje. Todėl svarbu suprasti, kad niekas visko nežino!


Mes visi nuolat mokinamės ir adaptuojamės prie situacijos. Ypač, kai dabar viskas taip greitai progresuoja, naujos technologijos, sistemos ir socialiniai tinklai atsiranda pastoviai. Plius dar pandemijos ir karantinai, kurie taip pat privertė visus keistis ir prisitaikyti prie naujų laikų.


Tu neturi būti EKSPERTAS. Pažiūrėk kiek milijonierių, net nepabaigė vidurinės mokyklos, bet jie neleido, kad tai taptų jų stabdžiu. Tu gali pasiekti viską ko tik nori, svarbu, kad nuolatos tobulėtum ir būtum atvira (-as) naujai informacijai ir idėjoms.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum, kad pravesčiau privatų mokymą tavo komandai?


Suderinsim dieną ir laiką patogų tau ir tavo komandos nariams.


Mokymas bus paruoštas pagal tavo komandos poreikius ir po mokymo padarysime klausimų ir atsakymų sesiją, kur tavo komandos nariai galės užduoti jiems rūpimus klausimus.


Mokymo metu galima aptarti:


Kasdieninį veiksmų planą


Prospektingą ir Marketinga


Prieštaravimus


Socialines medijas - turinio kūrimą


Tikslų išsigryninimą


Kaip įveikti kliūtis ir problemas


Planavimą ir sistematizavimą


Ką daryti su neaktyviais/nedirbanciais žmonėmis


ir daug daugiau...


Vienos valandos online mokymo tavo komandai kaina 250€


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBCJei gali pasidalink su komanda

59 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comentários


bottom of page