Serija #449 O jei užtruks 5-10 metus gauti rezultatą? 💪💪💪

Daugelis žmonių atėję į verslą pervertina, ką gali padaryti per 6 mėnesius ir neįvertina, ką galėtų padaryti per 6 metus. Jie nori rezultato čia ir dabar, ir jei per pirmas 5 minutes tinkliniame marketinge, negauna norimo rezultato, jau yra pasiruošę viską mesti.Tradiciniam versle žmonės puikiai supranta, kad verslui įsibėgėti reikia laiko. Todėl perkant greito maisto frančizes, dažnai yra iš karto pasakoma, kad užtruks apie 10 metų atgauti investuotus pinigus.


Kaip Malcolm Gladwell "Outliers" knygoje sako, užtrunka 10,000 valandų praktikos tapti ekspertu. Tai reiškia, kad reikia dirbti 5-7 metus kažkokioje srityje, kol tame tu gali tapti ekspertu.


Todėl klausimas jei užtruks tau 5, 7 ar 10 metų pasiekti norimus rezultatus tinklinio marketingo versle, ar tu pasiruošusi (-ęs) tiek laiko tam skirti?


Juk tie 5-10 metų praeis betokokiu ateju, tu to nori ar ne. Bet už 10 metų tu norėsi, kad būtum pradėjusi (-ęs) šiandien, ar ne?


Tad nesijaudink jei užtrunka ilgiau nei tu tikėjaisi gauti rezultatą. Viskas įvyksta tada, kai turi įvykti. Tu gali padaryti viską - tik nesustok!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


SVEIKATOS IR GROŽIO VERSLO FORMULĖ


Kaip sėkmingai save pozicionuoti socialinėje medijoje ir pritraukti klientus bei verslo partnerius.


Šis mokymas skirtas Tinklinio Marketingo atstovams dirbantiems su:

Sveikatinimo kompanijomis

Lieknėjimo kompanijomis

Odos priežiūros kompanijomis

Plaukų priežiūros kompanijomis

Eterinių aliejų kompanijomis


Šiame mokymų webinare išmoksi efektyviausias marketingo strategijas socialinei medijai ir psichologiją už sėkmingų socialinės medijos postų.