Serija #447 Sumokek sau pirmiausiai! 💶💶💶

Klaida, kurią padaro daugelis žmonių yra tai, kad sumoka pinigus visiems išskyrus sau. Sumoka bankui už būsto paskolą, elektros ir dujų kompanijoms, automobilio lizingui, maisto prekių parduotuvėms, mobiliojo ryšio kompanijai ir t.t., bet pamiršta patį svarbiausią žmogų - SAVE.Bent jau dešimtadalį savo uždirbamų pajamų turėtum atsidėti sau, ir visą kitą apmokėti iš likusių devynių dešimtųjų. Pagalvok, jei būtum atsidėjusi (-ęs) dešimtadalį savo uždirbamų pajamu per paskutinius 10 metų, kiek dabar turėtum pinigų?


Ką darysi su tais atidėtais 10% pajamų yra tavo reikalas. Gal tiesiog pasidėsi į taupomają sąskaitą, o gal investuosi į kažką kas tau uždirbs dar daugiau pinigų. Bet svarbu, kad pradėtum šį procesą. Tai yra pirmas žingsnis link finansinės laisvės.


Vėliau, kai tavo pajamos kils, galbūt pradėsi atsidėti 15%, 30% gal net 50% uždirbamų pajamų.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Kovo 1 dieną startuoja ketvirtasis Mentorystės Programos sezonas.


PRANEÅ IMAS LYDERIAMS!


Tavęs laukia aukščiausio lygio mokymų programa


Ar norėtum padaryti 2021-uosius savo geriausiais metais ir būti apsupta (-as) stiprių lyderių?


Ar tau būtų naudinga turėti MENTORIŲ ir ATSKAITOMYBĖS PARTNERĮ, kuris tau padėtų versle ir "įspirtų į šikną" kai trūksta motyvacijos dirbti?


Ar tau padėtų jei gautum ne tik teorines žinias, bet ir PRAKTINIUS patarimus kiekvieną savaitę, apie tai ką daryti tavo verse, kad uždirbtum daugiau, pastatytum didesnę komandą ir pasiektum aukštesnes kvalifikacijas?


Ar tu RIMTAI nori kurti savo verslą ir kelti savo žinių LYGĮ?


TINKLINIO MARKETINGO MENTORYSTĖS PROGRAMA


Ar norėtum mokytis iš pažangiausių tinklinio marketingo profesijos atstovų?


Ar norėtum, kad sėkmingi tinklinio marketingo lyderiai su tavimi kiekvieną savaitę dalintusi strategijomis?


Ar norėtum sužinoti strategijas, kurios veikia šiandien, o ne prieš 20 metų?