Serija #444 Kodėl PAGREITIS yra svarbus versle? 🚀

Tinkliniame marketinge veiksmas nelygus veiksmui. Labai svarbus faktorius yra LAIKAS per kurį tas veiksmas yra įvykdomas. Kuo greičiau daromi veiksmai, tuo didesnis šansas, kad tavo verslas pasieks PAGREITĮ.Turbūt esi girdėjusi (-ęs) pavyzdį, kur pakvieti vieną žmogų per mėnesį ir išmokini juos daryti tą patį, ir metų pabaigoje jau turi virš 4000 komandos narių?Skamba gerai teoriškai, bet praktiškai per 11 metų versle nesu to matęs. Kodėl? Nes lėtas veiksmas yra ne toks efektyvus kaip greitas veiksmas, ypač tinklinės rinkodaros versle.


Jei tu pakviesi 12 žmonių per metus laiko, kiekvienas iš tų 12 žmonių jausis kaip "našlaitis". Visi už jį yra daugiau progresavę, ir jis jaučiasi, kad tik jis susiduria su visais sunkumais ir problemomis.


Bet jei pakviesi tuos pačius 12 žmonių per 12 savaičių, rezultatas bus kur kas geresnis. O jei pakviesi tuos 12 žmonių per 12 dienų, jie visi bus kaip šeima. Tada jie kartu viską patiria, vieni kitiems padeda, varžosi vieni su kitais, ir susikuria visai kita komandos atmosfera.


Tas pats darbas, tie patys 12 žmonių, bet rezultatas visai kitas. Todėl, kad kai padarai daug veiksmo per trumpą laiką tu sukuri pagreitį savo versle. Jaučiasi visai kita energija ir atmosfera.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum gauti GERESNIUS REZULTATUS savo Tinklinio Marketingo versle?


Ar norėtum turėti MENTORIŲ ir gauti UŽDUOTIS, kurios padės pasiekti daugiau tavo versle?


Ar Tau būtų naudinga gauti NAUDINGĄ PATARIMĄ kiekvieną dieną?


Ar norėtum save apsupti kitais TIKSLO SIEKIANČIAIS žmonėmis ir su jais dalintis idėjomis ir palaikymu?


Nauja MOKYMŲ BENDRUOMENĖ - TINKLINIO MARKETINGO ČEMPIONŲ LYGA


Tai uždara mėnesinės narystės Facebook grupė, kurioje renkasi tinklinio marketingo lyderiai, norintys iš gyvenimo DAUGIAU.