Serija #440 | 5/5 Taisyklė! 💡

Dažnai mes taip susikoncentruojame į savo kasdienybę ir smulkias mūsų gyvenimo detales, kad menkiausias iššūkis, menkiausias nepasisekimas, menkiausia kritika, atrodo lyg būtų pasaulio pabaiga.Bet gera taisyklė yra "5/5 Taisyklė". Ši taisyklė labai paprasta. "Jei už 5 metų tai neturės jokios įtakos tavo gyvenimui ir tu apie šį įvykį, net neatsiminsi, tai nepraleisk net 5 sekundžių, apie tai galvodama (-as)".


Kai mes padarom "zoom out", atsitraukiame nuo dabartinės situacijos ir pažiūrime į ją iš viršaus, viso savo gyvenimo masteliu, tada labai greitai pasidaro aišku, kad ši situacija neturės labai didelio svorio, mūsų viso gyvenimo atžvilgiu.


Taip žinoma nemalonu patirti nepasisekimus, problemas, iššūkius, krtitiką, apkalbas, gėda ir t.t., bet tai yra laikina ir praeis. Kaip diena ateina po kiekvienos nakties, kaip pavasaris ateina po kiekvienos žiemos, taip ir tavo šiandieninis rūpestis praeis ir netrukus, tu jo net neatsiminsi.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo TrenerisAr norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Ar norėtum išmokti apie Chatbotus, kurie gali palaikyti pokalbį už tave su potencialiais pirkėjais ir verslo partneriais?


Ar norėtum sužinoti, kaip tu gali pradėti kaupti prenumeratorius pačiame Facebooke?

 

Mokymų programa skirta būtent tau!

 

TINKLINIO MARKETINGO FACEBOOK STOVYKLA

 

 

TU IÅ MOKSI:

 

 #1 Pamoka: Kaip susikurti Facebook verslo puslapį?

 

#2 Pamoka: Kaip susitvarkyti Facebook puslapio svarbiausius nustatymus?

 

#3 Pamoka: Kaip plėsti ir auginti Facebook puslapio auditoriją?

 

#4 Pamoka: Kaip suformuoti reklaminio posto tekstą?