top of page

Serija #439 Ar IMIESI VEIKSMŲ greitai? 💥

Vienas dalykas, kurį daro sėkmingi lyderiai Tinklinio Marketingo versle tai - GREITAS VEIKSMAS. Jie stengiasi pasinaudoti visomis galimybėmis ir visais šansais, kurie pasitaiko. Jie sako TAIP, o paskiau išsiaiškina, kaip tai padaryti.Nesėkmingi tinklinės rinkodaros atstovai to nedaro, jie nuolatos mąsto, filosofuoja, planuoja, atidėlioja, abejoja ar suveiks, drovisi, bijo ir t.t. Žodžiu randa visas priežastis, kodėl TO nedaryti.


Dažnai naujos galimybės, strategijos, sistemos, technologijos atsiras netikėtai, tu būsi tam nepasiruošusi (-ęs), tai gali būti šiek tiek baisu ir iš komforto zonos. Čia ir dabar yra TAVO laikas sužibėti. Jei per ilgai dvejosi, ta galimybė dings ir momentas praeis.


Mažėjančio Ketinimo Dėsnis - kuo ilgiau lauki prieš imdamasi veiksmų, po to kai atėjo gera idėja, tuo mažesnis šansas, kad tu realizuosi tą idėją.


Todėl imkis veiksmų greitai, jei atsirado progra - pasinaudok ja, jei susiklostė geros aplinkybės - išnaudok jas, jei gavai kažkokią idėją ar pasiūlymą, kuris galėtų padėti tavo verslui - nedelsk ir panaudok tai!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla9 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kommentit


bottom of page