Serija #438 Įdarbink save versle! 👊

Dažnai kai kalbu su tinklinio marketingo atstovais apie Pajamas Generuojančius Veiksmus versle kaip: žinučių rašymas, live transliacijų darymas, ryšio palaikymas, postų ir stories dėjimas ir t.t., girdžiu pasiteisinimus:"Aš nenoriu/nemėgstu to daryti"

"AÅ¡ bijau tai daryti"

"Man tai ne komforto zonoje"

"Neprisiverčiu to daryti" ir t.t.


Įdomus požiūris į verslą.


Bet minutei įsivaizduokim, kad turėtum samdomą darbą. Tau mokėtų 10€-15€ per valandą. Tavo darbas visą dieną būtų siųsti žinutes žmonėms Facebook'e, Instagram'e, TikTok'e ir t.t. Ar tada irgi sakytum, kad tu bijai, kad tau nemalonu, kad tau nesmagu? Ar tiesiog darytum darbą už, kurį tau moka, nes žinai, jei nedarysi darbo tave atleis ir suras kažką kitą, kad tave pakeistų?


Tad kitą kartą kai pradėsi ieškoti pasiteisinimų dėl ko nedirbti, įsivaizduok kad dirbi samdomą darbą. Sąžiningai atidirbk nors kelias valandas per dieną savo versle darydama (-as) pajamas generuojančius veiksmus ir pamatysi kaip tavo verslas pradės judėti į priekį.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai.