Serija #428 Nepamiršk PERDIRBTI savo turinio! ♻️♻️♻️

Dažnai žmonės stebisi, kaip aš sukuriu tiek daug turinio. Viena iš mano "paslapčių" - tai turinio perdirbimas.Galime tą patį turinį panaudoti keliais skirtingais būdais. Pavyzdžiui padaręs Facebook Live transliaciją, aš galiu išsaugoti tą video ir įkelti į YouTube kaip įrašytą video, taip pat galiu įkelti į Instagram IGTV, taip pat į savo blogą. Tokiu būdu tas pats turinys man tarnauja ilgiau ir duoda daugiau naudos.


Taip pat ta patį turinį galime perdirbti kitais formatais. Pavyzdžiui padaręs video aš galiu tą pačią informaciją parašyti tekstu ir išssiųsti savo elektroninio naujienlaiškio prenumeratoriams, taip pat galiu įdėti į savo blogą ir panaudoti kaip rašytinį postą su nuotrauka.


Jei turinys gerai suveikė, sulaukė daug like, komentarų ir pasidalinimų - verta jį panaudoti vėl ir vėl. Dažnas žmogus galvoja, kad jei padarei video vieną kartą, jo jau nebegali panaudoti, nes visi jį pamatė. Tai netiesa. Tavo auditorija ir sekėjai nuolatos keičiasi, todėl jei postas ar video gerai suveikė, po kelių mėnesių gali panaudoti ir vėl.


Labai mėgstu Facebook "memories" mygtuką, kur Facebook parodo ką tu postinai prieš metus, 2, 3, 4 ir t.t. Nuolatos naudoju video ir nuotraukas, kurias panaudojau prieš metus ar daugiau. Mano auditorijai tai naujas turinys, nes jie arba pamiršo apie jį, arba dar manęs nesekė prieš metus ar du. O man mažiau darbo. Kuo ilgiau darau turinį pastoviai, tuo daugiau turinio turiu iš prieš tai metų.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!