Serija #423 Žinai kokia tavo PROBLEMA? 🤬

Tavo didžiausia problema yra tai, kad galvoji, jog neturėtum turėti problemų 😁Žmonės, kurie neturi problemų yra šešios pėdos po žeme. Problemos tai GYVYBĖS ženklas.


Daugelis galvoja, kad problemos tai blogas dalykas, bet iš tiesų, problemos yra DOVANA 🎁


Sako kai Dievas siunčia tau dovaną, jis ją supakuoja į problemas ir jei tu susitvarkai su problemomis, įrodai, kad esi verta (-as) tos dovanos.


Jei pažvelgsi atgal į savo gyvenimą, neretai įžvelgsi didžiausias pamokas ir proveržius savo gyvenime tada, kai reikėjo susitvarkyti su didžiausiomis problemomis.


Skirtumas tarp sėkmingu ir nesėkmingų žmonių yra tas, kad nesėkmingi žmonės susikoncentruoja į problemą, o sėkmingi žmonės susikoncentruoja į sprendimą.


KODĖL PROBLEMOS YRA GERAI?


Pagalvok, kai sportuoji, kas padeda augti tavo raumenims ir kūnui tapti stipresniu? PASIPRIEŠINIMAS! Svoriai ir kiti prietaisai sporto klube sukuria pasipriešinimą, kuris padeda augti tavo raumenims, be to pasipriešinimo tu netaptum tokia stipri.


Lygiai taip kaip svoriai sporto klube, taip problemos tavo gyvenime priverčia tave augti ir stiprėti. Problemos, iššūkiai, kliūtys ir t.t., sukuria pasipriešinimą tavo gyvenime, kurio dėka tu pradedi augti. Tai kaip KURAS tavo progresui!


Visada atmink, kad kažkas atiduotų viską kad turėtu tavo problemas ir tavo "blogą gyvenimą". Yra žmonių tūkstančius kartų blogesnėse situacijose, kurie su malonumu apsikeistų su tavimi problemomis.


Su kiekvienu gyvenimo lygiu turėsi vis naujas problemas, jas išsprendus, pakilsi į naują gyvenimo etapą ir ten rasi naujo lygio problemas. Kuo daugiau ir kuo aukštesnio sudėtingumo problemų tu išspręsi, tuo daugiau uždirbsi ir pasieksi!Buvo naudinga? Labai prašau PASIDALINK šiuo postu 😍 🙏❤️


Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


🔥 GALINGAS METŲ STARTAS 🔥


Ar norėtum šiais metais startuoti galingai?!


Ar norėtum, kad tavo komanda pradėtų metus energingai ir su motyvacija?