Serija #422 Žiūrėk į verlsą kaip į darbą ⚙️

Dažnai žmonės ateina į tinklinį marketingą iš samdomo darbo, nes nori būti patys sau viršininkai, nori laisvės, nori nepriklausomybės, bet problema ta, kad kai turi laisve daryti ką nori - dauguma pasirenka nedaryti nieko!Mes nesame labai geri viršininkai sau ir dažnai nemokame savęs disciplinuoti. Kai ateina laikas dirbti iš namų, pradedame užsiimti nesvarbiais dalykais, o ne darome pajamas generuojančius veiksmus. Puse dienos praleidžiame darydami arbatą, žiūrėdami kačiukų video Facebooke ir t.t.


Ir žinoma jei tu apsimeti, kad dirbi, tada kompanija apsimeta, kad tau moka. Rezultatas nekoks!


Todėl mano patarimas tau yra pradėti žiūrėti į savo verslą kaip į darbą. Jei dirbtum samdomą darbą, be problemos dirbi 8, 10 ar net 12 valandų per dieną. Lygiai taip turi žiūrėti ir į savo verslą. Jei verslu užsiemi, kaip papildoma veikla - įdėk bent 4 valandas TIKRO DARBO per dieną. Jei tai tavo pagrindinė veikla, tada turėtum dirbti bent jau 8 valandas per dieną.


Žiūrėk į socialinę mediją kaip į darbą, tavo darbas yra kurti postus, rašyti tekstus, daryti live transliacijas, siųsti žinutes, daryti skambučius ir t.t. Jokių "aš bijau" "man nepatogu" "gėda" ar pan., tai tavo darbas - eini ir darai, nes kitaip rezultatų nebus!Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?