Serija #418 Ką daryti jei NETENKINA REZULTATAI? 😢

Neretai bendrauju su žmonėmis, kurie negauna norimo rezultato. Neuždirba pakankamai, nėra norimoje fizinėje formoje, neturi norimų santykių ir t.t.Beabejo norime pakeisti rezultatus, kurie mūsų netenkina, bet klaida, kurią daro daugelis yra tai, kad iš karto bando pakeisti rezultatus.


Yra PRIEŽASTIS ir PASĖKMĖ. Rezultatai tai pasėkmė, kad pasikeitų pasėkmė, reikia keisti priežastis. Jei spoksosi į savo netenkinanti banko likutį - jis nepasikeis, reikia keisti tai, kas nulėmė tokį banko likutį.


Yra trys pagrindiniai dalykai.


MINTYS - VEIKSMAI - REZULTATAI


Tai ką mes galvojame, nulemia mūsų veiksmus, o mūsų veiksmai nulemia mūsų rezultatus.


Jei tu iš karto bandai keisti rezultatus - nepavyks. Reikia keisti tai, kas juos nulėmė.


Tada daugelis bando pakeisti veiksmus, bet tai taip pat neveikia. Nes tu juk jau žinojai, ką reikia daryti. Jei būtum dariusi (-ęs) jau turėtum norimus rezultatus. Reikia keisti MĄSTYMĄ.


Kodėl tu nedarei tų veiksmų, kas tave stabdo, kokie ribojantys įsitikinimai tau užkerta kelią, ką tu galvoji kiekvieną dieną, kas nulemia mažus veiksmus?


Kai pradėsi dirbti su savo mąstymu, pradeda keistis tai, ką tu darai, kai pradeda keistis tai, ką tu darai, pradeda keistis tavo rezultatai.


RAKTAS: nuolatos dirbti su savimi, daryti saviugdą kiekvieną dieną, pažinti save ir atrasti savo blokus, dirbti su pasitikėjimu savimi, keisti savo požiūrį ir įpročius.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar buvo taip, kad prisijungi prie socialinės medijos platformos ir matai, kad kiti jau daug daugiau už tave pažengę?


Ar buvo taip, kad jaustumeis pavėlavusi (-ęs), kokioje socialinės medijos platformoje?


Ar norėtum maksimaliai išnaudoti visai naują platformą, kuri atsirado ne taip seniai, bet jau sukėlė audrą pasaulyje?


Ar norėtu