Serija #416 Visada siek WIN-WIN ❤️

Vienas svarbiausių konceptų versle yra "WIN-WIN", išvertus iš anglų tai kai abi pusės laimi. Reiškias laimi ir tu ir tavo klientas.Jei tavo klientas pralaimi, tada tai ne win-win, jei tavo klientas laimi, bet tu jauti, kad pralaimėjai irgi ne win-win. Turi būti taip, kad abi pusės jaustūsi išlošę. Tu uždirbai pinigų ir klientas jaučia, kad gavo daugiau vertės, nei sumokėjo.


Jei neišeina padaryti win-win, tada geriau "no-deal" - jokio sandorio. Geriau tada nedaryti, nei jausti, kad tu apgauni žmogų ar jį išnaudoji kažkaip.


Visada stenkis padaryti šiek tiek daugiau, nei iš tavęs tikimasi, duoti šiek tiek daugiau, nei žmogus turėtų gauti. Tada ne tik turėsi laimingus patenkintus klientus, bet jie dar ir rekomenduos tave kitiems.


Viską galima pasiekti gyvenime, bet svarbu, kad nekenktum sau ar kitiems, siekdama (-as) savo tikslų.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?