Serija #414 Neturėk priklausomybės like ir komentarams 😮

Neretai naujokai socialinėje medijoje padaro lemtingą klaidą. Jie susikuria priklausomybę like'ams ir komentarams. Jei nesurenka pakankamai like ir komentarų, pradeda abejoti savimi ir nustoja daryti turinį, net nesuprasdami, kad rezultatai galėjo būti visai netoli.Kiekvienam like ir komentarui, kurį gausi socialinėje medijoje, yra kiti 20, 30, 50 žmonių, kurie yra "pasyvūs stebėtojai". Jie stebi tavo postus, žiūri tavo video, bet niekada nekomentuoja ir nededa like ar širdelės.


Kai kurie pirma nori susidaryti apie tave nuomone, kiti nori pažiūrėti kaip rimtai tu esi nusiteikusi (-ęs), treti drovisi ir nori apsiprasti, prieš pradedant aktyviai dalyvauti tavo socialinėje medijoje.


RAKTAS: Pastovumas. Daugelis nesulaukia gerų rezultatų socialinėje medijoje, nes pasiduoda per anksti. Jei per pirmas kelias savaites ar mėnesius negauna didelių rezultatų, nustoja daryti turinį.


Socialinėje medijoje, kaip ir kitose gyvenimo sferose reikia įdirbio, reikia investuoti laiko ir pastangų, reikia turėti kantrybės.


Atsimenu kai klausiau savo mentoriaus Ray Higdon istoriją ir jis papasakojo, kaip jam užtruko 6 mėnesius, kol gavo pirmajį klientą, darydamas video kasdien. 180 video - BE REZULTATO! Dabar jis yra milijonierius, bet ar tu turėtum kantrybės padaryti po video kiekvieną dieną, šešis mėnesius, jei negautum rezultato?


Išgirdęs jo istorija nusprendžiau ir aš daryti video kiekvieną dieną. Tai visiškai transformavo mano verslą ir uždarbį. Man užtruko tikrai daug laiko, kol pradėjau gauti gerus rezultatus, ir vis dar nesu influenceris ir negaunu šimtų tūkstančių peržiūrų. Todėl ir tau labai rekomenduoju nenuleisti rankų jei iš karto negauni didelių rezultatų, susikoncentruok į veiksmą, o ne į rezultatą ir daryk kasdien.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!</