top of page

Serija #414 Neturėk priklausomybės like ir komentarams 😮

Neretai naujokai socialinėje medijoje padaro lemtingą klaidą. Jie susikuria priklausomybę like'ams ir komentarams. Jei nesurenka pakankamai like ir komentarų, pradeda abejoti savimi ir nustoja daryti turinį, net nesuprasdami, kad rezultatai galėjo būti visai netoli.Kiekvienam like ir komentarui, kurį gausi socialinėje medijoje, yra kiti 20, 30, 50 žmonių, kurie yra "pasyvūs stebėtojai". Jie stebi tavo postus, žiūri tavo video, bet niekada nekomentuoja ir nededa like ar širdelės.


Kai kurie pirma nori susidaryti apie tave nuomone, kiti nori pažiūrėti kaip rimtai tu esi nusiteikusi (-ęs), treti drovisi ir nori apsiprasti, prieš pradedant aktyviai dalyvauti tavo socialinėje medijoje.


RAKTAS: Pastovumas. Daugelis nesulaukia gerų rezultatų socialinėje medijoje, nes pasiduoda per anksti. Jei per pirmas kelias savaites ar mėnesius negauna didelių rezultatų, nustoja daryti turinį.


Socialinėje medijoje, kaip ir kitose gyvenimo sferose reikia įdirbio, reikia investuoti laiko ir pastangų, reikia turėti kantrybės.


Atsimenu kai klausiau savo mentoriaus Ray Higdon istoriją ir jis papasakojo, kaip jam užtruko 6 mėnesius, kol gavo pirmajį klientą, darydamas video kasdien. 180 video - BE REZULTATO! Dabar jis yra milijonierius, bet ar tu turėtum kantrybės padaryti po video kiekvieną dieną, šešis mėnesius, jei negautum rezultato?


Išgirdęs jo istorija nusprendžiau ir aš daryti video kiekvieną dieną. Tai visiškai transformavo mano verslą ir uždarbį. Man užtruko tikrai daug laiko, kol pradėjau gauti gerus rezultatus, ir vis dar nesu influenceris ir negaunu šimtų tūkstančių peržiūrų. Todėl ir tau labai rekomenduoju nenuleisti rankų jei iš karto negauni didelių rezultatų, susikoncentruok į veiksmą, o ne į rezultatą ir daryk kasdien.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovyklaComments


bottom of page