Serija #413 Neturiu gero LYDERIO 😢😢😢

Laikas nuo laiko gaunu žinutę iš tinklinio marketingo atstovo, kur jis arba ji man pasakoja, kaip jiems nepasisekė su remėju, kaip jų lyderis jiems nepadeda, kaip jais nesirūpina ir t.t.Ar tai gerai? Žinoma ne. Bet...


Visuose kituose versluose tu negauni jokio sponoriaus. Jei tu atsidarysi savo restoraną, kirpyklą, taksi kompaniją, tu neturėsi jokio lyderio, tau niekas nepaaiškins ką daryti, tau niekas nesuras klientų ir nepadės gauti rezultatų. Tu turėtum viską išsiaiškinti pats/pati.


Tad jei tu tinkliniame marketinge turi gerą lyderį - super! Tai yra BONUSAS, bet tau nebūtina turėti gerą remėją, kad pasiektum labai gerų rezultatų tinklinės rinkodaros versle. Pažįstu daug TOP lyderių, kurie neturėjo labai stiprių sponsorių arba juos pakvietę žmonės metė verslą po kelių savaičių ar mėnesiu, ir jie vistiek pasiekė nepaprastai gerų rezultatų.


RAKTAS: prisiimti atsakomybę už savo sėkmę, už savo ateitį, už savo uždarbį. Nustok rodyti pirštu į visus ir viską, kas tavo nuomone yra "atsakingi" už tavo mažus rezultatus ir suprask, kad tavo sėkmė priklauso TIK nuo tavęs.


Imkis VEIKSMŲ šiandien, kad pradėtum keisti savo gyvenimą. Būk savo gyvenimo pokyčių priežastimi.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


PRANEÅ IMAS LYDERIAMS!


Tavęs laukia aukščiausio lygio mokymų programa


Ar norėtum padaryti 2021-uosius savo geriausiais metais ir būti apsupta (-as) stiprių lyderių?


Ar tau būtų naudinga turėti MENTORIŲ ir ATSKAITOMYBĖS PARTNERĮ, kuris tau padėtų versle ir "įspirtų į šikną" kai trūksta motyvacijos dirbti?


Ar tau padėtų jei gautum ne tik teorines žinias, bet ir PRAKTINIUS patarimus kiekvieną savaitę, apie tai ką daryti tavo verse, kad uždirbtum daugiau, pastatytum didesnę komandą ir pasiektum aukštesnes kvalifikacijas?


Ar tu RIMTAI nori kurti savo verslą ir kelti savo žinių LYGĮ?


TINKLINIO MARKETINGO MENTORYSTĖS PROGRAMA