Serija #403 Neinvestuok EMOCIŠKAI į potencialų klientą ar verslo partnerį 🤗

Dažnai pradžioje savo tinklinio marketingo karjeros, mes taip norime rasti komandos narių, kad rodos bet ką dėl jų padarytume. Todėl neretai, naujokai tinklinio marketingo verlse padaro klaidą, emociškai investuoja į naują žmogų.Kai potencialus verslo partneris parodo susidomėjimą, jie jau fantazuoja, kaip bus šaunu, kai jie bus komandoje ir kokius lygius jie pasieks. Ir kai tas žmogus apsigalvoja po kelių dienų ir nustoja daryti, naujas tinklinio marketingo atstovas labai nusimena.


Jei mes emociškai investuojame į kiekvieną naują narį, tada mūsų verslas yra kaip emociniai linksmieji kalneliai, vieną dieną džiaugiamės, kitą diena verkiame.


Todėl kaip Eric Worre sako, turime neįsimylėti potencialo, nes potencialas yra pigus, visi žmonės turi daug potencialo, bet daugelis su juo nieko nedaro. Kur kas svarbiau yra ALKIS, jei žmogus yra alkanas geresniam gyvenimui, tada jis bus pasiruošęs kalnus nuversti, kad pasiektų savo tikslą.


Taip mes turime turėti gerą energiją, entuziazmą ir spinduliuoti pozityvu, bet kai eina kalba apie naujus žmones versle, nesidžiauk per daug, kai prisijungia naujas narys, ir neliūdėk per daug, kai nustoja dirbti.


Turi suprasti, kad vienas žmogus tavo gyvenimo nepakeis, tau reikės tūkstančių žmonių savo komandoje. Todėl su juo ar be jo, tu vistiek pasieksi savo tikslus. Tau žmonės niekada nepasibaigs.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį