Serija #402 Kokie PASITEISINIMAI stabdo žmones versle? 😮

Neretai sulauksi pasiteisinimų iš žmonių, kai eina kalba apie verslo darymą arba produkto pirkimą.Populiariausi yra:

1. Neturiu laiko

2. Neturiu pinigų

3. Neturiu antros pusės palaikymo

4. AÅ¡ bijau

5. Man gėda/aš abejoju savimi


Dažnai, kai žmogus tau duoda pasiteisinimą, jis nori, kad tu parodytum, jog taip nėra. Kitaip sakant jis sako "parodyk, kad aš neteisus".


Geras metodas yra "Jautiesi, jaučiausi, sužinojau". Pvz.: "Tomai, žinau kaip tu jautiesi. Kai aš sužinojau apie šią verslo galimybę aš irgi taip jaučiausi ir galvojau, kaip aš surasiu tam pakankamai laiko, bet po to sužinojau, kad tai galima daryti kaip papildomą veiklą, tam skiriant nors po valandą per dieną"


Turime parodyti žmonėms, kad juos "girdime" ir paaiškinti kaip jie galėtų užsiimti mūsų veikla ir kaip kiti žmonės, su panašiomis situacijomis pasiekė labai gerų rezultatų mūsų kompanijoje.


Taip pat dažnai žmonių prieštaravimus/abejones iššaukia mūsų energija. Jei nepasitiki savimi, kiti žmonės tai jaučia. Todėl vienas ginklas nugalėti žmonių pasiteisinimus, yra būti labiau užtikrintu savimi, savo produktu ir kompanija.


Mes dažnai "veidrodžiuojam", todėl jei pastoviai gauni kažkokį pasiteisinima iš savo potencialių klientų ar verslo partnerių, paklausk savęs, ar kartais tu pati/pats nejauti to pačio pasiteisinimo savyje.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis p