top of page

Serija #391 Kaip APSAUGOTI savo verslą internete? 👊

Å iandien noriu su tavimi pasidalinti labai RIMTA tema ir informacija.


Vakar sulaukiau nemalonių žinių, kad į mano bičiulio Vadimo Zizo Facebook verslo puslapį buvo įsilaužta ir jis buvo ištrintas. Virš 50,000 sekėjų turintis puslapis dingo per sekundę. Labai tikiuosi, kad Vadimui pavyks tą puslapį kaip nors atgauti su Facebook pagalba, bet tai buvo aiškus priminimas apie internetinio verslo saugumą.


Todėl su tavimi noriu pasidalinti keletą patarimų, kurie tikiuosi tau padės apsaugoti tavo verslą internetu. Smagu, kad galime statyti savo verslą internetu ir socialinių tinklų pagalba, bet taip pat yra tam tikros rizikos.


Patarimas #1: Saugok ir keisk slaptažodžius


Niekada niekam neduok savo prisijungimų prie socialinių tinklų paskyrų, elektroninio pašto, tinklalapio, elektroninio naujienlaiškio sistemos, elektroninės bankininkystes ir t.t.


Reguliariai keisk slaptažodžius, padaryk juos sunkius ir nedaryk to pačio slaptažodžio viskam: elektroniniam paštui, facebook paskyrai, instagram ir t.t.

Patarimas #2: Negyvenk vienoje platformoje


Jei visas tavo verslas yra Facebook'e ir kažkas įsibrauna į tavo Facebook ar pats Facebook dėl kokių nors priežasčių uždaro tavo profilį - tu prarandi 100% savo verslo internete.


Todėl turi plėstis per kitus kanalus taip pat, kad nebūtų visas verslas vienoje vietoje. Naudokis Instagram, YouTube, Telegram, elektroniniu naujienlaiškiu, tinklalapiu, TikTok ir t.t., kad plėstum savo verslą internete ir net, jei prarastum vieną iš tų kanalų, tavo sekėjai galėtų tave rasti kituose.


Taip pat prie visų savo Facebook grupių ir verslo puslapių pridėk papildomus administratorius (geriausiai šeimos narius ar žmones, kuriais 100% pasitiki), kad turėtum prie jų priėjimą jei tavo profilį užblokuotų.


Taip pat pridėk prie savo Facebook dviejų faktorių autentikaciją, kad norint pakeisti slaptažodį turėtum panaudoti kodą, kurį gauni į telefoną sms žinute. Tokiu būdu internetiniams "kenkėjams" bus sunkiau perimti tavo profilį.

Patarimas #3: Vesk auditoriją į tau priklausančias medijas


Tau nepriklauso tavo Facebook, Instagram, YouTube ir kitos socialinės medijos. Tau šios platformos leidžia nemokamai naudotis jomis, už ką esame labai dėkingi, bet tau jos nepriklauso. Bet kuriuo momentu tavo socialinių medijų profiliai gali būti uždaryti, tų platformų sprendimų, negrąžinamai.


Todėl, nors ir intensyviai naudojamės socialinėmis medijomis, verta su savo auditorija palaikyti ryšį už socialinių medijų ribų. Pavyzdžiui šis elektroninis naujienlaiškis, kuriuo bendrauju su tavimi. Juo bendrajame už socialinių medijų ribų, net jei mano Facebook profilį pavogtų ar uždarytų, su tavimi galėčiau susisiekti šio naujienlaiškio pagalba. (P.S. Elektroninių adresų sąrašą verta išsisaugoti į savo kompiuterį kiekvieną mėnesį, jei kartais prarastum prieiga prie elektroninio naujienlaiškio siuntimo sistemos pvz.: aš naudoju Mailchimp, šio elektroninio naujienlaiškio siuntimui)


Taip pat visus video, kuriuos darau per Facebook Live ir vėliau įkeliu į YouTube, taip pat keliu į savo tinklalapį www.tinklinismarketingas.lt. Šis tinklalapis priklauso man, todėl vėlgi, net jei Facebook ir YouTube nuspręstų uždaryti mano paskyras, neprarasčiau viso darbo, kurį įdėjau, nes visi video yra sukelti į mano tinklalapio video blogą. Savo tinklalapiui naudoju WIX platformą, nes ji leidžia įkelti video tiesiogiai į tinklalapį, kai kurios kitos platformos leidžia tik įdėti video į tinklalapį iš YouTube ar pan.


Labai tikiuosi, kad tau niekada neteks patirti internetinio įsilaužimo ir socialiniai tinklai niekada neuždarys tavo paskyrų, bet geriau būti pasiruošus, nei vėliau gailėtis.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum tapti geresne lektore/geresniu lektoriumi ir įvaldyti viešąjį kalbėjimą?


Ar norėtum labiau savimi pasitikėti, kai kalbi viešai ir internetu?


Ar norėtum efektyviau organizuoti renginius ir pritraukti daugiau žmonių?


Programa skirta būtent tau!


VIEŠOJO KALBĖJIMO IR RENGINIŲ ORGANIZAVIMO STOVYKLA


Šioje programoje gausi pačias svarbiausias pamokas, kad taptum savimi užtikrinta/užtikrintu viešajam kalbėjimui ir renginių organizavimui.


Ar tu kalbi tik savo komandai, ar vedi mokymus visai kompanijai ar nori tapti samdoma lektore/lektoriumi ir viešai kalbėti už pinigus. Pasidalinsime su tavimi naudingiausiais patarimais, kurie padės gauti geresnius rezultatus.


6 PAMOKOS | DAUG PATARIMŲ | BONUSAI


VIEŠASIS KALBĖJIMAS:


Kaip nugalėti baimę kalbėti viešai?


Kaip užmegzti ryšį su savo auditorija?


Kaip išlaikyti žmonių dėmesį ir įtraukti juos į tavo pranešimą?


Kaip parduoti nuo scenos ar gyvos transliacijos metu?


Kaip palikti gerą įspūdį savo žiūrovams?


Kaip kontroliuoti pranešimo laiką?


Kaip pasakoti ir naudoti istorijas savo paskaitose?


Kaip efektyviai sukurti ir sudėlioti savo turinį, kad būtų įdomu ir naudinga žiūrovui?


Kaip užmegzti emocnį ryšį su savo auditorija?


Kaip kontroliuoti savo fiziologiją, kaip stovėti, kur žiūrėti, kaip šnekėti, kad padarytum efektyvų pranešimą?


RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS:


Kaip organizuoti mažus ir didelius renginius?


Kaip rasti ir paruošti vietą renginiui?


Kaip įtraukti komandą į organizavimą ir deleguoti?


Kaip uždirbti iš renginių?


Kaip save pozicionuoti renginių dėka?


Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius?


Renginių planavimas.


Renginių reklamavimas.


Renginių finansai.


BONUSAI:


Bonus #1: Video pamoka “Kaip efektyviai daryti gyvas transliacijas internetu?”


Bonus #2: Renginių Organizavimo E-Knyga (Ritos Grinevičienės)


Bonus #3: Klausimų ir atsakymų sesijos po kiekvienos pamokos.


Viešojo Kalbėjimo ir Renginių Organizavimo Stovyklos Kaina Tik 45€


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU:


Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank


Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie “Viešojo Kalbėjimo ir Renginių Organizavimo Stovykla" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo STOVYKLOJE!
25 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page